WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Zapowiedź Battle Royale w nowy trailerze Battlefield V

Z okazji zbliżających się targów Gamescom i niechybnej prezentacji gry Battlefield V przez Electronic Arts odpowiednie podsycenie „hype” jest jak najbardziej na miejscu.

W opublikowanym trailerze Battlefielda V „Devastation of Rotterdam” skupiono się głównie na dynamicznej rozgrywce, ale tuż po zakończeniu głównej prezentacji wszyscy wytrwali mogli liczyć na coś więcej. Tak, to właśnie tryb Battle Royale, na temat którego tak niewiele wiemy w przypadku tej odsłony serii od DICE. Wróćmy jednak do najważniejszego elementu, czyli samej sekwencji przeplatanej kadrami z gry i filmowymi ujęciami. Ujrzymy na nich miejskie tereny dotknięte pazurem wojny oraz tak samo zdewastowane pustynie w Północnej Afryce.

I w sumie tyle. Co jednak najgorsze, o trybie Battle Royale wiemy jeszcze mniej, ponieważ zapowiedź ograniczyła się do kilkunastosekundowej pokazówki. Obecny tam zbyt równy pierścień dymu i ognia jest tak wymowny, że nie mamy złudzeń co do osławionego Battle Royale. W tym od Battlefielda V posterujemy sobie czołgiem i postrzelamy albo w pojedynkę, albo w zespole. O ile materiał jest wierny założeniom…

No cóż, okaże się to już podczas prezentacji na targach Gamescom (21-25 sierpnia), a jeśli nie, to 19 listopada, czyli w dniu samej premiery Battlefielda V.

W zamkniętej alfie Battlefielda 5 rządzi AMD

Źródło: Wccftech
Zdjęcia: EA