WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Zapowiedź Diablo 4 odwołano w ostatniej chwili!

Zaskakujące informacje docierają od insiderów. Okazuje się, że Diablo 4 miało zostać zapowiedziane wraz z Diablo Immortal!

Fani Blizzarda są wściekli. Firma znowu nie potwierdziła prac nad kolejną odsłoną serii Diablo, mimo częstego „mrugania okiem” do fanów. Zamiast tego zdecydowano się zaprezentować tylko mobilne Diablo Immortal, a te większości graczy nie przypadło do gustu. Okazuje się jednak, że BlizzCon 2018 mógł zakończyć się dla fanów serii zupełnie inaczej. Blizzard w ostatniej chwili zmienił zdanie!

Tuż po zapowiedzi Diablo Immortal mieliśmy obejrzeć krótką zajawkę prezentującą Diablo 4! Dlaczego na kilkanaście godzin przed zapowiedzią gry zdecydowano się zmienić plany i doprowadzić do PR’owej katastrofy? Okazuje się, że prace nad Diablo 4 nie przebiegają tak, jak tego chce Blizzard. Gra przeszła już bardzo dużo zmian i firma wciąż nie jest pewna czy to „to”. Niepewność spowodowała, że postanowiono jeszcze wstrzymać się z zapowiedzią i zaczekać, aż twórcy będą pewni swojego Diablo 4.

Czytaj też: Testowa Ashe z Overwatch już dostępna!

Źródło: wccftech.com