WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Zapowiedziano płatne DLC do Darksiders III

Gra jeszcze nie zadebiutowała, a już wiemy, że nie możemy liczyć na jednorazowe wydanie pieniędzy na poznanie całej zawartości stworzonej przez twórców. Teraz wiemy już, że Darksiders III postawi również na DLC.

Na szczęście nie musimy opierać się na jakichś przeciekach, czy plotkach, a na oficjalnych informacjach od wydawcy, THQ Nordic. Okazało się, że już teraz planuje się dwa rozszerzenia do Darksiders III – The Crucible oraz Keepers of the Void. Ten pierwszy odda w ręce graczy tytułową lokację/arenę, na której będą walczyć do ostatniej kropli apokaliptycznej krwi w regularnych falach wrogów. W zamian za to otrzymamy (a tak naprawdę otrzyma nasza protagonistka – Furia) specjalne i zapewne solidne wyposażenie. O ile nie brzmi to zbyt ciekawie, to drugie DLC może już się pochwalić czymś bardziej interesującym.

 

Keepers of the Void postawi się przed nami jedno zadanie – usunięcie starożytnego zagrożenia w lokacji Serpent Holes. Ta jest podobno przepełniona nowymi zagadkami oraz przeciwnikami, które „przetestują zdolności Furii”. Ponownie nagrodą za ukończenie tej przygody będzie wyposażenie, a dokładnie nowe bronie oraz legendarny pancerz Abyssal Armor. THQ Nordic nie omieszkał również poinformować nas o sposobie nabycia obu DLC. Wystarczy, że kupicie już teraz Darksiders III w wersji Deluxe Edition za 69.99$. Nie poznaliśmy jednak ceny pojedynczego rozszerzenia, a nawet daty ich debiutu. Ta nie powinna się jednak pokrywać z premierą Darksiders III, która odbędzie się już 27 listopada.

Czytaj też: Data premiery Darksiders III ujawniona przez sklep Microsoft

Źródło: Wccftech
Zdjęcia: Wccftech