WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Zapowiedziano pogańskiego Pagan Online w gatunku Diablo

Dziś Wargaming, czyli oficjalny dystrybutor najnowszego dzieła studia Mad Head Games z Serbii zapowiedział pogańskiego Pagan Online. Będzie to istny konkurent dla serii Diablo i Path of Exile, o czym świadczą dwa określenia – Hack’n’slash oraz action RPG.

Podstawą dla Pagan Online była rozgrywka rodem z gier MOBA, która nadała produkcji dynamiczność, uczucie przytłoczenia hordami wrogów oraz wymagającym gameplayem. W skrócie – sieczka z masą efektów na ekranie, która zostanie podana w podobnym klimacie, co znana wszystkim marka Diablo. Mad Head Games zdecydowało się bowiem na przedbiblijne czasy, więc obecność stronników mroku i zła będzie gwarantowana. W oficjalnej notce prasowej Wargaming wspomina również o potężnych bohaterach (zapewne z podziałem na klasy), mnóstwo przedmiotów i „niekończące się pokłady krwawej chwały”. Zapewne chodziło im o jakiś solidny end-game albo ranking w trybie wieloosobowym.

Właśnie! Najciekawsze jest to, że Pagan Online będzie kładł nacisk na przygodę dla pojedynczego gracza. Fabularna kampania ma być długa, a na dodatek regularnie rozwijana za pomocą epizodycznej zawartości. Ponadto możemy liczyć na zróżnicowane lokacje i misje, liczne tryby gry, poziomy trudności i możliwość rywalizacji ze znajomymi. No cóż, zapowiedź jak zapowiedź, czyli dużo zapewnień… i mało konkretów. Na te będzie trzeba poczekać do startu zamkniętej bety (zapisy tutaj) i finalnie premiery wersji PC gdzieś w 2019 roku. Twórcy nie poinformowali o tym, czy Pagan Online będzie darmowy (za to daje sobie uciąć rękę), czy płatny.

Czytaj też: Nowa gra Blizzarda Diablo Immortal nie spodobała się graczom

Źródło: Informacje prasowe