WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Zaprezentowane zostały produkty Lenovo Legion

20 września, w studiu Pin-Up odbyła się konferencja firmy Lenovo, na której została zaprezentowana najnowsza seria Legion. Prowadzącym wydarzenie był były mistrz polski w Need For Speed Łukasz „lecho” Leśniewski.

Gamingową rodzinę Legion przedstawił 4p Product Engineer and Evangelist Maciej Polak. Opowiedział on o wszystkich produktach wchodzących w skład Legiona. W szczególności zwrócił on uwagę na fakt, że w ofercie są propozycje dla każdego z graczy – od laptopów, przez monitory i akcesoria aż po tradycyjne pecety. Także rozwinął on kwestie związane z VR oraz AR. Okazuje się, że Lenovo Explorer to produkt, dzięki któremu możemy poznawać świat, uczyć się oraz oglądać zdjęcia czy filmy w 360°.

Podczas wydarzenia została zaprezentowana także zwycięska drużyna CS:GO z akcji 30 days to pro. Będzie ona grała pod szyldem The Legion i jej pierwszy występ będziemy mogli podziwiać podczas PGA. Generalnie Lenovo zaprezentowało ciekawe, gamingowe produkty, które z pewnością trafią do wielu polskich domów.

Źródło: Materiały prasowe