WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Zdjęcia Jasminy z filmu Alladyn. Nowe spojrzenie na postać

W ubiegłym tygodniu ukazały się pierwsze zdjęcia z nadchodzącego aktorskiego reamake’u Alladyna. Jedną z przedstawionych postaci jest Jasmina grana przez Naomi Scott. Zebraliśmy zdjęcia Jasminy z filmu Alladyn wraz z tym najnowszym. Wszystkie pokazują zupełnie inne spojrzenie na tę klasyczną postać Disneya.

Na najnowszym zdjęciu widzimy Jasminę i sułtana w ekstrawaganckim pomieszczeniu wypełnionym różnymi artefaktami. Tak jak na poprzednich materiałach widzimy tu szczegółowe i bogate stroje, zupełnie różne od tych znanych nam z animacji. Sama scena wygląda na nieprzyjemną rozmowę córki i ojca. Zapewne sułtan informuje Jasminę, że musi znaleźć męża przed urodzinami.

Oprócz bogatych kostiumów i scenografii wygląda na to, że film przedstawi sułtana zupełnie inaczej niż bajka. Zamiast uroczego ciamajdy możemy otrzymać stanowczego władcę. Zapewne jednak akcja potoczy się podobnie jak w oryginale, więc ostatecznie powita on Alladyna jako zięcia.

Zobaczcie też poprzednie zdjęcia Jasminy z filmu Alladyn.

Zdjęcia Jasminy z filmu AlladynZdjęcia Jasminy z filmu Alladyn

Zdjęcia Jasminy z filmu Alladyn

Wygląda na to, że Disney szykuje na pewno przepiękną oprawę wizualną nowego projektu. Postacie wydaję się też bardziej dojrzałe niż w oryginale, choć by to sprawdzić, musimy czekać do premiery, która zaplanowana jest na 24 maja 2019 roku.

Czytaj też: Tajemnicze potwory z Nie otwieraj oczu. Mamy ich opis

Źródło: cbr.com