Wreszcie Humble Bundle przypomniało sobie o naszym przyzwyczajeniu do zgarniania systematycznie darmowych gier, które ostatnio na Epic Games Store nie są za dobre. Na szczęście powrót charytatywnego sklepu jest naprawdę solidny, bo każdy z nas może zgarnąć klucz Age of Wonders III za darmo na Steam

Czytaj też: Zapowiedź Ghost Recon Breakpoint – fikcyjny świat wypełniony dronami czeka

Grą powinni zainteresować się głównie fani strategicznych gier, bo Age of Wonders III jest niczym innym, jak turówką połączoną z RPG w świecie fantasy. Najlepsze jest jednak to, że nie została zaprojektowana totalnie po łebkach, co odzwierciedlają m.in. recenzje na Steam i pomimo pięciu lat na karku, zachęca do zabawy. Jak czytamy na oficjalnej stronie gry:

Age of Wonders III to długo wyczekiwana kontynuacja wielokrotnie nagradzanej serii gier strategicznych. Akcja toczy się w wyjątkowym świecie fantasy. Age of Wonders III opiera się na systemie turowym i łączy elementy gry fabularnej z działaniami wojennymi oraz budową imperium, oferując zarówno weteranom, jak i nowym graczom.

 

Ci mają do wyboru sporo, bo sześć klas, swobodę w prowadzeniu swojego imperium i dobieraniu swoich sojuszników, czy wolność eksploracji, w której nie zabraknie epickich bitew. Wszystko to przy śmiesznych wręcz wymaganiach sprzętowych, wspominających o Intel Core Duo i karcie GeForce 8800 sprzed ponad dekady.

Zachęceni? Wpadajcie w takim razie na Humble Bundle, odwalcie tradycyjne klikanie po sklepie i na samym końcu albo przekopiujcie klucz na Steam, albo zalogujcie się z przekierowania. Macie czas do jutra (11.05) do godziny 19:00 i śpieszcie się też z aktywacją klucza, bo ten wygaśnie za sześć dni.

Czytaj też: Nowy zwiastun Final Fantasy VII Remake skupia się na modelu walki

Źródło: Humble Bundle

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!