WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Zgarnij GeForce RTX 2080 za zarejestrowanie starocia od GALAX

Wystarczy, że posiadacie swoistego antyka w półce, mieszkacie na terenie Chin i poszczęści Wam się w losowaniu. Nie jest więc to specjalnie korzystny dla nas konkurs, ale sama wiadomość o tym, że GALAX zdecydował się na małą zabawę z klientami jest już ciekawa.

Firma zdecydowała się na zorganizowanie dosyć prostego konkursu. Biletem wstępu do niego jest posiadanie jednej z pożądanych kart, na której nadal będzie widniały numerki produkcyjne na naklejce. Najbardziej wartościowe losowanie jest gwarantowane wszystkim posiadaczom GTX FX5200 NPC, którzy zapiszą się do akcji do 13 września. Mowa bowiem o nadchodzącym GeForce RTX 2080, o którym wprawdzie GALAX nie powiedziało wprost, ale wszystko na to wskazuje. Drugą z kolei nagrodą pod kątem wartości jest GTX 1070 Gamer – bilet do losowania z jego udziałem znajdziecie na karcie FX5700 Ultra.

Oczywiście to nie wszystkie karty cenione sobie przez tego producenta. Cały zestaw zawiera w sobie wersje 9800 GTX+, GTX 460, a nawet GTX 760 Mini, za które zgarniecie najczęściej kartę GTX 1060. Jeśli więc jesteście w posiadaniu jednej z nich, to zainteresujcie się teraz sprzedażą karty… albo samej naklejki. Jeśli jednak nie, to może zadowoli Was wiadomość o tym, że GALAX to pierwszy producent, który (po części) zaoferował kartę z nowej generacji. Wskazuje na to samo oświadczenie: „[…] możesz zostać pierwszym graczem, który doświadczy wydajności flagowej karty Nvidii z nowej generacji”.

Ujawniono prawdopodobną specyfikację Nvidia GeForce RTX 2080

Źródło: Videocardz
Zdjęcia: Videocardz