WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Zgarnij Monster Hunter: World za kupno starszych kart GeForce

Wygląda na to, że Nvidia przygotowuje obecny średni segment kart graficznych na napływ nowych modeli. Ma to zastosowanie z GeForce GTX 1070, który niedawno dostał swojego następcę (RTX 2070) i GTX 1060, którego nowy wariant z ulepszoną konfiguracją pamięci powoli wtacza się na rynek

W ramach najnowszej promocji możecie więc zgarnąć Monster Hunter: World za kupno starszych kart GeForce. Dla tych, którzy nie są specjalnie na bieżąco z takimi produkcjami, już śpieszę z krótkim opisem. W tej grze od Capcomu przemierzamy świat (razem lub w grupie) skupiając się na rozwoju naszej postaci i rzecz jasna zabijaniu coraz to nowych potworów. Ten aspekt nie bez powodu znalazł się w samym tytule, ponieważ to do niego twórcy przywiązali największą wagę. Dlatego też wszelkiego typu monstra są na swój sposób unikalne i wchodzą w interakcję z otaczającym je światem. Europejskich konsumentów może odtrącać charakterystyczny „wschodni” styl graficzny.

Jednak jeśli możecie dorwać swoją własną kopię Monster Hunter: World kupując nową kartę graficzną, to chyba warto ją wypróbować. Rzecz jasna o ile zdecydujecie się na zakup GeForce GTX 1060, 1070 lub 1070 Ti w oficjalnym sklepie Nvidii oraz u jej partnerów. Wśród nich znalazł się sklep Alsen, X-Kom, Foxkomputer, Zadowolenie, NTT oraz Morele.

Czytaj też: Świetna sprzedaż Monster Hunter World na PC

Źródło: Nvidia
Zdjęcia: Capcom