WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Zgarnij najlepszą grę w realiach średniowiecza za bezcen

Dawno nie pisaliśmy już Wam o promocji Humble Monthly, ale teraz nie możemy się powstrzymać. Nie bez powodu, bo teraz sklep w swojej comiesięcznej subskrypcji zaczął zestaw tytułów z wysokiego C. Ktoś chętny na najlepszą grę w realiach średniowiecza?

Czytaj też: Szef Epic Games: Nie masz prawa kupować gry tam, gdzie chcesz

A więc tak, zanim przejdziemy w szczegóły, warto wyjaśnić dla nieobeznanych, jak działa Humble Monthly, choć z pewnością wielu z Was już o niej słyszało. To subskrypcja, która co miesiąc zapewnia nam paczkę gier na Steama. Przy zapowiedzi kolejnej sklep ujawnia najczęściej dwie z nich, które wydają się najbardziej zachęcające i od razu oddaje nam je w ręce, a po miesiącu (tutaj 2 sierpnia) ujawnia kolejne tytuły (średnio 8 kolejnych).

Jeden miesiąc kosztuje 12$, czyli około 45 złotych, więc należy pamiętać, że jeśli interesuje Was tylko jedna gra, to powinniście zrezygnować subskrypcji od razu po otrzymaniu ukrytych gier. W tym miesiącu paczkę Humble Monthly otwiera fenomenalny Kingdom Come Deliverance, które zabierze Was w podróż po realiach średniowiecza, jak żadna inna gra RPG oraz Surviving Mars, czyli gra strategiczna osadzona na Czerwonej Planecie. Nieźle, jak na mniej, niż 50 złotych.

Czytaj też: Autorzy Kingdom Come Deliverance przyznają się do swojego największego błędu

Źródło: Humble Bundle