WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Zgarnij prawdziwe Fallouty w promocji z Falloutem 76

Dziś macie ostatnią okazję na skorzystanie ze specjalnej oferty w postaci zestawu Fallout Classic Collection. Ten powstał z myślą o premierze najnowszego Fallout 76, stąd też jego obecność w pakiecie, który zawiera również te najbardziej „falloutowe” odsłony.

Obecnie w przedsprzedaży Fallout 76 w wersji na komputery osobiste kupicie za 180 złotych. Jednak dopłacając kolejne 70 złotych zapewnicie sobie Fallout Classic Collection, czyli kopie Fallout, Fallout 2 oraz Fallout Tactics. Z szybkich kalkulacji wynika, że nie jest to specjalnie opłacalne, bo cena tego samego bundla na przecenie na Steamie (o ile mnie pamięć nie myli) wynosiła przed kilkoma tygodniami 30… może 40 złotych. Nie nazwałbym więc tego specjalną okazją, ale nie przeszkodziło to Bethesdzie na reklamowanie go jako specjalnego limitowanego.

Zgarnij prawdziwe Fallouty w promocji z Falloutem 76

Odradzam więc korzystanie z tej „promocji”, o ile chcecie dorwać tak zacne produkcje (przynajmniej trzy) za racjonalną cenę. Zwłaszcza że kupno dotyczy wyłącznie cyfrowych egzemplarzy, więc nie ma co nawet liczyć na naprawdę limitowane pudełko z czterema Falloutami w jednym. Gdyby tylko wydawca zdecydował się na wrzucenie do tego zestawu wszystkich odsłon Fallouta… wtedy to może i ja skusiłbym się na takie cudo.

Czytaj też: Beta Fallout 76 nie może zostać odinstalowana bez zakupy gry