Kolejny czwartek za nami i kolejna darmowa gra od Epic Games Store na wypadek, gdybyście mieli kilka wolnych godzin. Tym razem mowa o świetnej platformówce w dosyć niespotykanym wydaniu, który u niektórych z Was może nawet obudzić niepokój. 

Czytaj też: Nowe szczegóły o Cyberpunk 2077 powinny Was uspokoić

Mowa oczywiście o istnym klasyku (ten był rozdawany za free na Steam przed 2 laty) od Playdead, czyli LIMBO. W tej produkcji dostajemy w łapki rolę „chłopca, który niepewny losu swojej siostry wkroczył do LIMBO”, czyli zapewne jakiegoś dziwacznego świata. Nasze zadanie jest proste – iść w prawo, ale jeśli będziecie mieli okazję zagrać w tę produkcję, to na samym początku polecam skręcić w lewo ;). Nie nastawiajcie się przy okazji na długą przygodę. Chociaż w LIMBO umiera się dosyć często, to gra jest zadziwiająco krótka. Powinniście jej sprostać w może 4 godziny.

Tradycyjnie darmową grę na Epic Games Store, którą teraz jest LIMBO, możecie zgarnąć za darmo. Jedyne, co musicie zrobić, to zalogować się w sklepie na stronie albo odnaleźć LIMBO w launcherze. Ta gra odpali nawet na leciwych sprzętach, a będzie dostępna do zgarnięcia przez następny tydzień.

Czytaj też: Aktor głosowy Artura Morgana był tak czuły dla konia, że musiał powtarzać kilka kwestii

Źródło: Epic Games Store

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!