WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Złota cebula dla Polaków w The Bard’s Tale 4

Niektórzy twórcy idą z duchem czasu i ogarniają „trendy” na świecie, co nie jest powszechnie spotykane, więc powinniśmy to doceniać. Tak też jest ze złotą cebulą, którą inXile Entertainment nagrodzi Polaków w The Bard’s Tale 4.

Na początek może rzucę nieco światła na samą produkcję. The Bard’s Tale 4 będzie czwartą już odsłoną serii The Bard’s Tale, którą inXile Entertainment rozpoczęło w 2004, wzorując się na produkcji z 1985 roku od Interplay Productions. Gra oferuje całkiem powszechny pomysł na połączenie gatunku dungeon-crawler, RPG i walki turowej, w ramach to którego tworzymy, a następnie rozwijamy swoje postacie. Debiut zaliczy już 18 września na PC, a twórcy zorganizowali do tego dnia ciekawą promocję…

W jej ramach mogą skorzystać gracze na całym świecie, o ile The Bard’s Tale 4 trafi w sporej ilości na listy życzeń na Steamie oraz GOGu. Tak więc, jeśli produkcja trafi na wspomniane listy u 300 tysięcy osób, to premierowa cena spadnie z 39,99$ na 34,99$. Jeśli liczba ta dobije do 500 tysięcy wpisów, to gra stanieje do 29,99$, a dodatek The Haernhold zostanie udostępniony za darmo. Specjalna akcja została tym samym zorganizowana dla graczy z Polski. Ci otrzymają specjalny item w grze – złotą cebulę – o ile The Bard’s Tale 4 trafi na listy 30000 Polaków. Ta zapewni graczom zniżkę u napotkanych handlarzy.

Warszawskie studio prezentuje zwiastun Symulatora Karczmy

Źródło: Steam
Zdjęcia: Steam