WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Znaczenie wyborów i tryby eksploracji w Assassin’s Creed Odyssey

Assassin’s Creed Odyssey zadebiutuje już 5 października na PC, PS4 oraz Xbox One, więc Ubisoft na miesiąc przed premierą nadal stara się utrzymywać przy sobie graczy, a dokładnie ich zainteresowanie. Ujawnił więc nowy trailer przedstawiający znaczenie wyborów, podczas gdy serwis IGN ujawnił ciekawą opcję…

Zacznijmy może od tego pierwszego, bo wybory w Assassin’s Creed Odyssey twórcy akcentują już od pierwszych pokazów. Ta odsłona serii będzie zdecydowanie tym, na co przygotowała markę część Origins. Mowa oczywiście o solidnym nacisku na elementy RPG, w którym wybory grają główną rolę. W poniższym trailerze „The Power of Choice” duet zgrabnie zgranych lektorów przedstawia, że gracze będą wpływać na to, czy ratować, kochać, podążać drogą wojny, czy pokoju. Ponadto niektóre wstawki przedstawiają, że nasz pomysł na rozwój postaci będzie ogromny. To przecież „nasza odyseja”!

Ateny na nowym materiale z Assassin’s Creed Odyssey

Ponadto serwis IGN ujawnił ciekawą decyzję, którą podejmiemy już na początku zabawy. Zapewne tamtejsi autorzy dotarli do tego podczas imprezy w Paryżu, gdzie wybrani mieli okazję przetestować przedpremierowo Assassin’s Creed Odyssey. Wygląda na to, że twórcy postawią nas przed wyborem, czy zechcemy być prowadzeni za przysłowiową rączkę, czy może pragniemy poznać świat starożytnej Grecji na własną rękę. Oznacza to brak jakichkolwiek znaczników misji, lokacji i „ciekawych miejsc”. Co ważne, to właśnie ten drugi tryb Ubisoft rekomenduje. A co Wy o nim sądzicie? Czy czekacie w ogóle na Assassin’s Creed Odyssey?

Ujawniono wymagania sprzętowe Assassin’s Creed Odyssey

Źródło: Wccftech
Zdjęcia: Ubisoft