WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Znamy ceny procesorów Intel Coffee Lake

O nowych procesorach Intela wiele już pisaliśmy. Znana jest mniej więcej data premiery (5 października) oraz wydajność najlepszego modelu i7 8700K. Pozostała jedynie cena a najnowszy przeciek także i ją uajwnia.

Już wcześniej do sieci wyciekły ceny jednakże pochodziły one z kanadyjskiego sklepu. W Europie będą one inne bowiem jest różnica choćby w podatkach. Najbardziej prawdopodobne ceny zostały ujawnione właśnie przez sklep Caseking. Widać, że procesory będą trochę droższe niż siódma generacja. Wynika to z faktu posiadania przez procesory Coffee Lake większej ilości rdzeni niż były to wcześniej. Core i7 8700K, który będzie posiadał sześć rdzeni i 12 wątków, został wyceniony na 389 euro, co daje około 1650 zł. Resztę cen możecie zobaczyć poniżej.

Wszystkie ceny posiadają wliczone podatki i są one końcowe. Oczywiście, w zalezności od kraju będa się one jeszcze różniły, jednakże nie powinny to być duże różnice. Pozostaje nam teraz czekać na oficjalną premierę i zbierać pieniądze na nowy komputer.

Źródło: http://www.guru3d.com/