W styczniu HTC zaprezentowało całkowicie nowy samrtfon – U Ultra. Mimo jego unikatowej konstrukcji i pięknego wyglądu to nie był on tym, na co wszyscy czekali. Okazuje się, że zwykły U także był w produkcji i już niedługo zostanie zaprezentowany światu.

Dzisiaj HTC ujawniło datę premiery tego wyczekiwanego telefonu – będzie to 16 maj tego roku. Na specjalnie przygotowanej stronie internetowej widnieje licznik oraz liczne wskazówki pokazujące, że z pewnością to będzie smartfon U (znany on był pod nazwą Ocean). Prawdopodobnie będzie on wyposażony w unikatową, dotykową obudowę nazwaną Edge Sensor, która umożliwi użytkownikom wykonywanie prostych czynności.

Smartfon może także wyróżniać się pod względem audio. Powinien on posiadać mnóstwo mikrofonów, które dokładnie będą wyłapywały dźwięki. Także ma on posiadać tryb HDR+, który umożliwi podgląd zdjęcia z trybem HDR przed jego wykonaniem. Ponadto HTC U ma być odporny na wodę oraz kurz (IP57).

Ciekawe, jak będzie wyglądał design nowe smartfonu. Czy będzie miał on, podobnie jak U Ultra, błyszczącą powierzchnię z tyłu? Czy także będzie świetnie się prezentował? Na odpowiedni na te pytanie musicie pewnie poczekać do premiery.

Źródło: https://www.neowin.net/

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!