WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Znamy oficjalny tytuł serialu o Scarlet Witch!

Do tej pory na temat serialu o Scarlet Witch nie było żadnych oficjalnych informacji. Jednak wszyscy fani tej postaci w końcu się doczekali. Oficjalny tytuł serialu o Scarlet Witch jest automatycznie potwierdzeniem, że takowa produkcja w ogóle powstanie.

Jeśli chodzi o wydarzenia po Czasie Ultrona, to ciężko wyobrazić sobie Wandę Maximoff bez Visiona. Spokojnie, i on w serialu się pojawi. Tytuł produkcji brzmi bowiem Vision and the Scarlet Witch, możemy więc spodziewać się różnych przygód z udziałem tego duetu.

Znamy oficjalny tytuł serialu o Scarlet Witch!

 

Tak jak w przypadku serialu Loki, gdzie w tytułowej roli pojawi się Tom Hiddlestone i teraz możemy oczekiwać, że w projekcie wystąpią Elizabeth Olsem oraz Paul Bettany. To oni w tak genialny sposób sportretowali w filmach ten duet bohaterów. No i to ich pokochali fani. Prawdopodobnie fabuła serialu o Scarlet Witch i Visionie będzie miała miejsce przed wydarzeniami z Avengers: Infinity War.

Na razie nie wiadomo kiedy będzie jego premiera, ale będzie ona na pewno na platformie Disney+.

Dodatkowo, wraz z informacją zawierającą oficjalny tytuł serialu o Scarlet Witch poznaliśmy datę premiery filmu o Black Widow. Projekt reżyserowany przez Cate Shortland wjedzie na ekrany kin w 2020 roku.

Czytaj też: Kolejne postacie, które mogą pojawić się w Avengers 4

Źródło: www.cbr.com