WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Znamy zarobki dziecięcej obsady Stranger Things

Stranger Things jest jednym z lepszych seriali ostatnich lat zarówno jeśli chodzi o fabułę, jak grę aktorską młodocianych bohaterów. Nic więc dziwnego, że zarobki dziecięcej obsady Stranger Things są bardzo interesującym tematem.

Czterech młodych aktorów z Stranger Things od Netflixa otrzymało podwyżki w sezonie, co oznacza jeszcze większy wzrost ich znaczenia w całej produkcji. Do nich doszło kolejne dziecko – Millie Bobby Brown wcielająca się w tajemniczą Eleven. Dotąd jej pensja była tajna, teraz znamy dokładne który jakie młodzi aktorzy otrzymają w nadchodzącym sezonie.

Jak pokazuje zestawienie wynagrodzeń obsady Stranger Things ogłoszone przez Variety, Brown otrzymuje takie samo wynagrodzenie jak dorosłe gwiazdy serialu, Winona Ryder i David Harbour. Oznacza to, że nastolatka za każdy odcinek otrzymuje 350 000 dolarów. Natomiast Finn Wolfhard, Gaten Matarazz, Caleb McLaughlin i Noah Schnapp dostają 250 tysięcy dolarów za każdy epizod. Dla dziecięcej obsady to ogromna podwyżka, gdyż wcześniej zarabiali na odcinku ok. 30 tysięcy.

Widać więc, że pierwsze dwa sezony odniosły ogromny sukces. Młodzi bohaterowie stawiani w obliczu dziwacznych i okropnych zagrożeń podbili serca fanów. Akcja serialu dzieje się w latach 80. XX wieku w fikcyjnym miasteczku w Ameryce.

Podobno akcja 3. sezonu ma być przesunięta do 1985 roku, jednak szczegółów nie znamy. Możliwe też, że dostaniemy aż dziesięć odcinków, jednak na razie to tylko plotki.

Premiera nowego sezonu Stranger Things planowana jest na lato 2019.

Czytaj też: Miażdżące recenzje Dziadka do orzechów

Źródło: https://www.cbr.com/