WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Zobacz jak będzie wyglądała Nokia 9

2017 rok dobiega powoli do końca. Zostało już niewiele ciekawych premier smartfonów. Jedną z nich jest premiera Nokii 9, który ma być nowym flagowcem HMD Global. Właśnie do sieci wyciekły jej rendery.

Nokia zaliczyłą duży sukces wprowadzając do sprzedaży model 6. Wyższa wersja, Nokia 8, nie zyskała już takiego rozgłosu, głównie ze względu na wyświetlacz. Od pewnego czasu też dochodzą do nas informacje o jego następcy, jednakże do teraz wszystko było spychane na boczny tor w związku z premierą iPhone X. Nokia 9 ma posiadać 5,7 calowy wyświetlacz QHD. Poniżej możecie zobaczyć rendery nowego urządzenia.

Jak możecie zauważyć, smartfon ma zaokrąglone brzegi oraz wyświetlacz OLED. Będzie to więc w pełni flagowy model od HMD Global. Wiele producentów posiada modele z zaokrąglonymi brzegami więc i Nokia nie może być gorsza. Pozostaje także kwestia ceny. Plotki mówią o przedziale 700-800 dolarów. Gdyby tak było, to bylibyście zainteresowani zakupem flagowca od Nokii? Czy może wolicie sprzęt konkurencji?

Źródło: http://wccftech.com