WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Zobacz nowy zwiastun Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści

Zgodnie z naszymi oczekiwaniami po premierze ostatniego dodatku do fenomenalnego Wiedźmina 3, studio CD Projekt Red nie porzuciło tego uniwersum i nadal drąży go swoim Gwintem oraz „Wiedźmińskimi Opowieściami”. W związku ze zbliżającą się premierą możecie teraz obejrzeć nowy zwiastun Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści.

Ten pojawił się kilka minut temu na oficjalnym fanpage… Gwinta: Wiedźmińskiej Gry Karcianej. Co jednak najciekawsze, pojawił się zaraz o 17:00, czyli w tym samym momencie, co liczne recenzje gry. Wygląda więc na to, że do dziś obowiązywały kolejne umowy NDA, choć patrząc na listę opublikowanych do tej pory recenzji nie mogę powiedzieć, że bezgranicznie bym im ufał. Znakomita większość z nich pochodzi bowiem od twórców, którzy bratali się z CDP Red w czasach wczesnej wersji Gwinta. Nie podważam oczywiście tego, że są obiektywni, ale zgodnie z zasadami weryfikacji informacji z sieci, zalecam zwyczajną ostrożność. Ale, ale! Najpierw rzuć okiem na nowy zwiastun Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści. Z kolei wersję anglojęzyczną znajdziecie tutaj:

Sam trailer przedstawia rzecz jasna to, co znajdziemy w grze oraz sam zarys fabularny. Tak więc, wcielając się w królową Lyrii oraz Rivii stanie przed nami zadanie stworzenia armii, składającej się nie tylko z ludzi, ale również elfów i krasnoludów. Materiał zapowiada również wiele zwrotów akcji, system rozbudowy naszego obozu, zbieranie zasobów, walkę na karcianym polu bitwy i przedstawia rozległe tereny do eksploracji. Ujrzymy na nim nie tylko wspomnianą królową, ale również Henselta, Foltesta… a nawet samego Białego Wilka… i innych starych przyjaciół.

Czytaj też: To nie najlepszy tydzień dla CD Projekt SA

Źródło: CD Projekt Red
Zdjęcia: CD Projekt Red