Od jakiegoś czasu wiemy, że gra Star Wars Battlefornt II będzie znacznie bardziej rozbudowana od swojego poprzednika. Najnowszy trailer pokazuje, że gra powinna także znacznie lepiej wyglądać.

Podczas prezentacji na targach E3, firma EA pokazała wiele ciekawych urywków. Wiele z nich dotyczy kampanii dla jednego gracza, która będzie nowością w grze. Prawdopodobnie będzie się ona skupiała na walca Imperium z rozwijającą się Rebelią. Sequel ma bardzo mocno rozwinąć historię w trybie jednoosobowym. Powinno to dostarczyć nam rozrywki na wiele godzin. Sama gra prezentuje się przepięknie. Ciekawe tylko, czy w rzeczywistości dalej zostanie zachowany taki poziom grafiki, czy firma mocno go obniży. To drugie, niestety, wcale by już nikogo nie dziwiło.

EA obiecuje darmowe sezony, w ramach których dodawane będą specjalne materiały (bronie, mapy, bohaterowie). Podobno każdy, kto zakupi grę, będzie miał zapewniony przynajmniej rok czasu rozrywki. Osoby, które zamówiły preordera otrzymają także wczesny dostęp do testów beta.

Źródło: https://www.engadget.com/