Jessica Jones powraca na platformę Netflix z drugim sezonem. Jego premiera będzie miała miejsce w Dniu Kobiet – 8. marca 2018 roku. Z okazji ujawnienia daty premiery został także pokazany nowy zwiastun tego serialu.

Dla tych, którzy nie oglądali jeszcze pierwszego sezonu – serial opowiada o prywatnej detektyw z Nowego Jorku (tytułowa Jessica), która stara się na nowo poukładać sobie żyć po zamordowaniu Kilgrave – swojego prześladowcy. Posiada ona nadprzyrodzoną siłę i jest już znana w całym mieście. Będzie ona zagłębiała się w swoją przeszłość i starała się znaleźć odpowiedzi na pytanie – kim tak naprawdę jestem?

W serialu wystąpi Krysten Ritter (Jessica Jones), Rachael Taylor (Trish Walker), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth) i Eka Darville (Malcolm Ducasse) Janet McTeer oraz J.R. Ramirez. Producentami Jessica Jones jest showrunnerka Melissa Rosenberg (“Zmierzch”, “Dexter”), Raelle Tucker (“Czysta krew”), Jim Chory (“Marvel: Daredevil”, “Marvel: Luke Cage”, “Marvel: Iron Fist”) oraz Jeph Loeb – szef Marvel Televison (“Marvel: Daredevil”, “Marvel: Luke Cage”, “Marvel: Iron Fist”).

Źródło: Materiały prasowe

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!