WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Zobaczcie najnowsze zdjęcia z 8. sezonu Gry o Tron!

Do premiery finałowego sezonu Gry o Tron zostało nieco ponad dwa miesiące. To idealny czas na rozpoczęcie ujawniania materiałów z produkcji. HBO właśnie opublikowało najnowsze zdjęcia z 8. sezonu Gry o Tron.

HBO opublikowało 14 zdjęć przedstawiających niemal wszystkie żyjące jeszcze postacie, w tym Jona Snow (Kit Harington), Daenerys Targaryen (Emilia Clarke) i Aryę Stark (Maisie Williams). Większość materiałów ukazuje bohaterów w zamyślonych pozach, patrzących gdzieś w dal. Tylko na jednym zdjęciu widzimy Daenerys i Jona, stojących blisko siebie na tle zimowego krajobrazu. Może to obrazować, że jako jedyni mają wsparcie w sobie nawzajem.

Czytaj też: Serial Legion zakończy się po trzecim sezonie

Jednak żadne ze zdjęć nie pokazuje zbyt wiele, jeśli chodzi o to, czego możemy spodziewać się w serialu. Ukazane lokacje są neutralne i nie dają zbyt wielkiego pola do snucia teorii i spekulacji. Jest Cersei na Żelaznym Tronie, a także  balkon, dziedziniec i wnętrza Winterfell. Jednak wiemy, lub domyślamy się, że akcja będzie rozgrywać się w tych właśnie miejscach. Na zdjęciach nie pokazano nam ani armii umarłych, ani Innych. Być może te materiały zdradzałyby już zbyt wiele.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia z 8. sezonu Gry o Tron.

Przypomnijmy, że 8 odsłona kultowego serialu będzie liczyć tylko 6, ale za to wyjątkowo długich epizodów, które będą pojawiały się tradycyjnie co tydzień, w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Premiera finałowego sezonu Gry o Tron już w nocy 15 kwietnia.

Czytaj też:  Reklama promująca Buddiego z filmu Child’s Play

Źródło: time.com