WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Zobaczcie teaser serialu The Umbrella Academy od Netflixa!

Ostatnimi czasy Netflix publikuje ogromną ilość zwiastunów seriali, filmów i anime. Choć spora ich część nie jest zbyt intrygująca, to czasem trafiają się takie, które powalają. Tak jest w tym przypadku. Teaser serialu The Umbrella Academy bardzo mnie zaintrygował.

Zacznijmy od tego, że The Umbrella Academy to seria komiksów i książek Gerarda Waya. Opowiada o szóstce dzieci ze specjalnymi zdolnościami, które adoptuje miliarder Sir Reginald Hargreeve. Jednak dzieci nie przyszły na świat zwyczajnie. W 1989 roku 43 kobiety rodzą tego samego dnia, jednak żadna z nich poprzedniego dnia w ciąży nie była. To właśnie spośród nich Hargreeve wyłania szóstkę, którą przyjmie pod swój dach. Okazuje się, że będzie ich szkolił na obrońców świata i tworzy dla nich Akademie Umbrella.

Zobaczcie teaser serialu The Umbrella Academy od Netflixa

W zwiastunie widzimy również przeskok, gdy po latach cała szóstka ponownie się spotyka przy okazji śmierci Hargreeve’a. Teaser serialu The Umbrella Academy wygląda naprawdę obiecująco. Tajemnica, humor, trochę strachu. Miejmy nadzieję, że właśnie taką produkcję dostaniemy.

Zobaczcie pierwszy teaser serialu The Umbrella Academy.

W obsadzie znaleźli się: Ellen Page, Aidan Gallagher, Mary J. Blige, Cameron Britton, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Colm Feore, Adam Godley, John Magaro, Ashley Madekwe i Kate Walsh. Showrunnerem serialu jest Steve Blackman – ten od Altered Carbon.

Premiera The Umrella Academy już 15 lutego 2019 roku.

Czytaj też: Nowe klipy promujące film Godzilla 2: Król Potworów

Źródło: cbr.com