Była detektyw, która została złodziejką to bohaterka znanej sprzed lat kreskówki Gdzie się podziała Carmen Sandiego? Teraz powraca w nowym serialu. Zobaczcie zwiastun reboota Carmen Sandiego od Netflixa.

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, czy Carmen Sandiego kiedy powróci, w końcu macie odpowiedź. Netflix szykuje serialowy reboot opowieści o złodziejce w czerwonym kapeluszu. Oczywiście, nadal w wersji animowanej. Jego premiera odbędzie się już 19 stycznia, a pierwszy sezon będzie miał 20 odcinków po 22 minuty.

Zobaczcie zwiastun reboota Carmen Sandiego od Netflixa.

Serial pokaże początki postaci, gdy ta uczy się w akademii dla złodziejów V.I.L.E. Zdobywa tam wszystkie umiejętności, jakich potrzebuje by odnieść sukces jako przestępca. Potem sprawy przybierają inny obrót, a Carmen zamiast kraść, chroni cenne artefakty przed członkami V.I.L.E. Wygląda na to, że tym razem bohaterka bardziej przypomina Robin Hooda niż złoczyńcę.

Zobaczcie zwiastun reboota Carmen Sandiego od Netflixa

Głosu głównej bohaterce użyczy Gina Rodriguez, wobec której platforma ma już dalekosiężne plany. Ma ona zagrać Carmen w filmie aktorskim, który Netflix planuje nakręcić w przyszłości.

Serial animowany Carmen Sandiego będzie można w całości obejrzeć już 19 stycznia na Netflixie.

Czytaj też: Nowy Spawn będzie bardzo mrocznym horrorem

Źródło: engadget.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej