WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Zonifero to aplikacja, bez której Kortowiada nie była by taka sama

Kortowiada, czyli największe juwenalia w Polsce, już się rozpoczęły – potrwają one do niedzieli. Tak duże wydarzenie musi zostać odpowiednio przygotowane – na pomoc w tym przychodzi aplikacja Zonifero, która znacząco usprawnia komunikację podczas eventu.

Podczas Kortowiady, najważniejsze okazują się mapy ze wsparciem lokalizacji. Koncerty odbywają się w różnych miejscach więc trzeba dobrze zaplanować i dowiedzieć się, w którym miejscu co się odbywa aby zdążyć na dane wydarzenie na czas. Także wysyłanie grupowych wiadomości od organizatorów ułatwi wszystkim komunikację.  Łukasz Stypułkowski, Product Manager Zonifero w SoftwareHut, mówi:

Podczas zbliżającej się Kortowiady studenci we własnych smartfonach znajdą podpowiedź dotyczącą lokalizacji scen, harmonogramu koncertów, położenia bazy gastronomicznej, punktów pierwszej pomocy oraz … niezwykle istotnych toalet.

Piotr Walejko, Rzecznik Kortowiady, komentuje:

Pomyśleliśmy, że sytuacja byłaby znacznie prostsza, gdyby każdy z uczestników zabawy mógł mieć interaktywną mapkę wydarzenia we własnym smartfonie. Przecież to właśnie tam młodzi ludzie, czyli znakomita część gości juwenaliów, szukają rozwiązania swoich kłopotów. Dzięki Zonifero problem ze znalezieniem poszczególnych atrakcji, czy chociażby punktu medycznego przestanie istnieć.

Źródło: Materiały prasowe