[Notka sponsorowana]

Drukarka 3D Zortrax M200 to flagowy produkt wielokrotnie nagradzanej i uznanej polskiej firmy Zortrax. Przedsiębiorstwo działa od 2011 roku, rozwijając zintegrowane środowisko druku 3D: autorskie drukarki, oprogramowania i materiały do druku. Sprzęt Zortrax może być używany przez duże, średnie i małe zakłady, ale także jednoosobowe firmy.

Zortrax M200 – leader drukarek 3D

Najlepszym dowodem na to, że Zortrax M200 to dobra i profesjonalna drukarka 3D, jest fakt, że 96% właścicieli tej maszyny poleciłoby ją innym. Ale oprócz zadowolenia konsumenta, liczą się także fakty i szczegóły techniczne, dzięki którym Zortrax M200 zasługuje na miano lidera wśród drukarek 3D. Warto wyszczególnić główne zalety tej drukarki 3D:

  • wysoka jakość wydruków,
  • przystępna cena,
  • zintegrowany system,
  • precyzja wymiarowa,
  • powtarzalność drukowanych modeli,
  • duży obszar roboczy,
  • wielogodzinne i nieprzerwane drukowanie,
  • ochrona przed czynnikami zewnętrznymi,
  • małe ryzyko odkształceń,
  • szeroki wybór wysokiej klasy materiałów o różnych właściwościach.

Wyżej opisane zalety przekładają się na wymierne wyniki i zwrot kosztów z inwestycji, o czym przekonała się m.in. francuska fabryka Bosch, która dzięki korzystaniu z Zortrax M200 w ciągu roku zaoszczędziła 80 000 euro. Drukarka została także wielokrotnie nagrodzona przez społeczność 3D Hubs, otrzymując wyróżnienia za najlepsze urządzenie desktopowe na świecie, najlepsze urządzenie typu plug&play oraz najlepszą drukarkę 3D w kategorii ,,Prosumer”.

Innowacyjna technologia gwarantem jakości druku 3D

Maszyna korzysta z technologii LPD – Layer Plastic Deposition, czyli technologii warstwowego nakładania stopionego materiału. Oprócz tego każde z urządzeń Zortrax tworzy wspólny, zintegrowany system, który zawiera profesjonalne drukarki, dedykowane oprogramowanie oraz potrzebne materiały, co pozwala pominąć wiele etapów i od razu przejść do drukowania. Zortrax obsługuje wszystkie uniwersalne formaty, takie jak .stl, .obj i .dxf, dzięki czemu wystarczy kilka kroków do zmiany projektu w realny przedmiot.

Łatwiejsze i szybsze drukowanie – zintegrowany system

Eksperci z 3D PHOENIX, głównego dystrybutora firmy Zortrax na Polskę, podkreślają, że kupując drukarkę 3D Zortrax M200, poza główną maszyną, klient otrzyma przydatne akcesoria pozwalające na prawidłową eksploatację. Dzięki numerowi seryjnemu drukarki można pobrać stworzone przez Zortrax oprogramowanie Z-SUITE i zainstalować je na wszystkich komputerach. Oprogramowanie współpracuje z większością programów do modelowania 3D.

Zortrax M200 – cena

Cena za drukarkę 3D Zortrax M200 w sklepie 3D Phoenix to 6900 zł. Kupując tę maszynę u głównego polskiego dystrybutora firmy Zortrax, zapewnione są wsparcie i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Wybór drukarki 3D Zortrax M200 przyniesie wymierne rezultaty, pozwoli zredukować koszty produkcji oraz zaoszczędzić czas. Więcej informacji na temat firmy Zortrax oraz jej produktów można znaleźć na oficjalnej stronie Zortrax oraz u głównego polskiego dystrybutora na Polskę – 3D Phoenix.

 

[Notka sponsorowana]

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!