Firma ZOTAC pokazała właśnie nowe komputery klasy Mini PC z serii ZBOX Q. Posiadają one profesjonalne karty Nvidia Quadro zgodne z architekturą Pascal.

Komputery z nowej serii charakteryzują się małymi wymiarami, świetnym wyglądem oraz najlepszą wydajnością graficzną. Posiadają one grafikę od modelu P1000 do najnowszego P5000. Są one w pełni kompatybilne ze wszystkimi profesjonalnymi aplikacjami. Mini PC posiadają procesory Intel Core i5 lub i7. Jacky Huang, Dyrektor ds. Produktu w firmie ZOTAC Technology, mówi:

Jako firma, która opracowała pierwszy na świecie komputer klasy Mini PC, jesteśmy dumni z tego, że możemy dotrzeć do jeszcze większej liczby potencjalnych użytkowników, którzy wymagają nie tylko wydajności niezbędnej do profesjonalnych zastosowań, ale również oczekują niewielkich rozmiarów od wykorzystywanego systemu. Nowa seria Q, to nie tylko przełom dotyczący naszej linii produktów z serii ZBOX, ale także dowód na to, że niewielkie rozmiary obudowy mogą kryć w swoim wnętrzu potężne możliwości.

Nowe Mini PC mają tylko 70 mm wysokości i dzięki takiej konstrukcji znacznie łatwiej jest je zmieścić na biurku. Modele z serii Q posiadają dosyć bogate wyposażenie: dwie karty sieciowe gigabit Ethernet, moduł WiFi 802.11ac, Bluetooth 4.2, USB 3.0, HDMI 2.0, do 32 GB pamięci DDR4, napędy M.2 i 2,5-calową wnękę przystosowaną do montażu urządzeń pamięci masowej HDD/SSD.

Źródło: Materiały prasowe

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!