WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

ZOTAC na targach CES 2018

Firma ZOTAC na targach CES 2018 zapowiedziała kilka nowych urządzeń, które posiadają bardzo ciekawe rozwiązania. Debiutuje także marka ZOTA Gaming, która ma objąć urządzenia peryferyjne.

Pierwsza premiera dotyczy Mini PC ZBOX. Zostały zaprezentowane nowe komputery, które posiadają karty graficzne z serii Nvidia Quadro P. Także pojawiły konstrukcje, które posiadają 8 generacji procesory Intela, które chłodzone są pasywnie. Te Mini PC należą do serii C i charakteryzują się małym poborem prądu oraz ciszą podczas działania. Także w serii Magnus można już znaleźć jednostki z 8 generacji od Intela.

Kolejna nowość to seria AMP BOX. Są to obudowy do kart graficznych, dzięki którym można korzystać z ich mocy w każdym komputerze posiadającym złącze Thunderbolt 3. Thomas Chow, szef zarządzania produktem w firmie ZOTAC Technology, komentuje:

Użytkownicy naszych produktów mogą teraz z łatwością zwiększyć funkcjonalność oraz wydajność swoich komputerów Mini PC, notebooków, a także desktopów. Wystarczy, że podłączą do nich te wyjątkowo przenośne i kompaktowe obudowy.  Co więcej, obudowa AMP BOX MINI to najmniejsza dostępna dziś stacja rozszerzeń współpracująca z interfejsem Thunderbolt™ 3.

Jak już wcześniej wspomniałem, debiutuje także ZOTAC Gaming. Początkowo, w ramach tej marki zobaczymy zestaw słuchawkowy korzystający z wirtualnego dźwięku 7.1 Dolby Surround czy Gamepad, który pozwoli na bardzo dokładne sterowanie postaciami w grach i jest w pełni kompatybilny z PC, Androidem czy nintendo Switch.

Źródło: Materiały prasowe