[Notka sponsorowana]

Od 29.05.2017 zakup nowych usług przez stronę www.1and1.pl jest niemożliwy. Osoby, które posiadają strony hostowane przez 1&1 do końca obowiązywania umowy mogą korzystać..

1&1 to firma hostingowa, która przynależy do koncernu United Internet. Powstała w 1988 roku, w Niemczech, a jej założycielem jest Ralph Dommermuth. 1&1 to jeden z największych na świecie dostawców usług internetowych. Obsługuje 19 mln nazw domen i przeszło 13,45 mln klientów. Dyrektorem zarządzającym firmą jest Robert Hoffman.

1&1 do dziś funkcjonuje w wielu krajach: Niemcy, Wielka Brytania, Austria, Rumunia, Francja, Hiszpania, Włochy, USA, Kanada, Filipiny i Meksyk. W Polsce działali od 2010 roku i zakończyli swoją działalność w maju bieżącego roku. 1&1 prowadzi usługi internetowe nie tylko dla firm, ale także osób prywatnych. Wśród nich znajdowało się:

– rejestracja domen internetowych,

– hosting www,

– serwery (serwery dedykowane, serwery wirtualne, Dynamiczny Cloud Serwer),

– e-biznes (aplikacje do samodzielnego tworzenia stron internetowych, narzędzia do pozycjonowania i promocji stron w Internecie),

– poczta e-mail.

W 2015 roku przedsiębiorstwo 1&1 zyskało mocnego współpracownika hostingowego na polskim rynku – firmę home.pl. Owa współpraca przyczyniła się do zakończenia oferowania produktów i świadczenia usług na polskim rynku pod nazwą 1&1. Od 29.05.2017 zakup nowych usług przez stronę www.1and1.pl jest niemożliwy. Osoby, które posiadają strony hostowane przez 1&1 do końca obowiązywania umowy mogą korzystać ze swoich produktów oraz usług tak jak do tej pory. 4 tygodnie przed końcem okresu umowy użytkownik otrzyma od firmy dodatkowe powiadomienie. Pamiętaj jednak o tym, aby najpóźniej do dnia końca umowy zabezpieczyć wszelkie dane, treści stron www, domeny oraz zawartość skrzynek e-mail, a w dalszej kolejności przenieś je do innego usługodawcy. Owe przeniesienie powinno odbyć się najpóźniej do dnia końca podpisanej umowy. Jeśli zmiana hostingu nie nastąpi to domena wróci do puli domen wolnych i będzie mogła zostać wykorzystana przez innego internautę. Można zmienić hosting www na firmę, która ma 100% polskiego kapitału, czyli Futurehost. Jest to pewna firma, która działa na rynku od wielu lat. Na pierwszym miejscu stawiają w szczególności przejrzystość oferty, dzięki czemu ich hosting www zdobywa wiele pozytywnych opinii oraz lojalność Klientów. Oferta Futurehost to takie usługi jak: hosting stron internetowych, hosting dla firm, serwery www, serwery reseller, serwery dedykowane oraz domeny internetowe.

[Notka sponsorowana]

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!