WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Zwiastun 2 sezonu Runaways ujawnia połączenie z Doctorem Strangem

W sieci ukazał się pełny zwiastun 2. Sezonu Runaways. Serial powstający przy współpracy Marvela i Hulu opowiada o dzieciach potężnych superzłoczyńców należących do The Pride. Gdy nastolatkowie dowiadują się przestępczych działaniach rodziców przestają czuć się bezpieczni. Podejmują decyzję o ucieczce.

Hulu opublikowało zwiastun 2 sezonu Runaways i okazuje się, że ujawnia on połączenie z filmem o Doctorze Strange’u. Można dostrzec to na końcu filmiku, gdy widzimy czarodziejkę Nico Minoru. Nastolatka trzyma Laskę Jedynek i krzyczy z wściekłości. Jednak w obręczy możemy dostrzec jej twarz.  Wokół oczu ma  charakterystyczny fiolet i siatkę pęknięć na szarej powierzchni.

Zobaczcie zwiastun 2. Sezonu Runaways.

Przypomina to  oblicze Kaeciliusa, którego naznaczył Dormammu w filmie Doctor Strange. Pokazywało to jego powiązanie z Mrocznym Wymiarem. Zwiastun 2 sezonu Runaways pokazuje również kilka różnic między wyglądem Kaecilius a Nico. U niego te spękania były głębokie i wyglądały jakby odpadały, zaś fiolet wokół oczu przechodził miejscami w czerń. U czarodziejki nie jest to aż tak zaawansowane. Wygląda jakby dopiero zaczynała zagłębiać się w magię Mrocznego Wymiaru, podczas gdy Kaecilius trochę czasu temu poświęcił.

Zwiastun 2 sezonu Runaways ujawnia połączenie z Doctorem Strangem

Może to oznaczać, że Nico Minoru zacznie wykorzystywać prawdziwą magię, a nie tylko moc Laski Jedynek (stworzonej w laboratorium). Dodatkowo wygląda na to, że Nico będzie używała mocy, których nie rozumie, a co za tym idzie nie zna ich ceny.

O tym, co oznacza wygląd Minoru dowiemy się, gdy 2. Sezon Runaways będzie już dostępny. Jego premierę na platformie Hulu zaplanowano na 21 grudnia tego roku.

Czytaj też: Gwiezdne Wojny w animacjach dla dzieci

Źródło: www.cbr.com