WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Zwiastun serialu Miracle Workers. Buscemi I Radcliffe w niebiańskich rolach

Daniel Radcliffe i Steve Buscemi stworzą duet z nieba rodem w nowej produkcji dla TBS. Zobaczcie zwiastun serialu Miracle Workers.

Miracle Workers będzie serialem komediowym, opowiadającym o pracy Boga i jego aniołów. W roli Stwórcy zobaczymy Steve’a Buscemi, który jako Bóg mający Ziemię w… ekhm, gdzieś, wypada idealnie. Wygląda na to, że serial pokaże nam Boga jako niekompetentnego pracodawcę, który niezbyt orientuje się w tym, czym zarządza. Dlatego właśnie ma ludzi od czarnej roboty – aniołów. Jednym z nich jest właśnie Daniel Radcliffe, ale na zwiastunie możemy też zobaczyć Karana Soniego. Fani Deadpoola znają go z roli uroczego, ale żądnego krwi, ciamajdowatego taksówkarza Dopindera.

Zwiastun serialu Miracle Workers pokazuje scenę, gdy do roztargnionego Boga przychodzą aniołowie, a jeden z nich, Craig, rozmawia z nim o tsunami. Stwórca nie jest jednak pewny tego groźnego zjawiska atmosferycznego i w ogóle niezbyt jest tym zainteresowany.

Zwiastun serialu Miracle Workers

Oto oficjalny opis serialu Miracle Workers:

Komedia rozgrywa się w biurach Niebo S.A. Kiedy Bóg planuje zniszczyć Ziemię, dwaj aniołowie niżsi stopniem muszą przekonać swojego szefa, by ratować ludzkość. Zakładają się z nim, że doprowadzą do jednego z najrzadziej występujących cudów: sprawią, że dwójka ludzi się w sobie zakocha.

Na TBS Miracle Workers zadebiutują 12 lutego 2019 roku, jednak na razie nie wiadomo czy zobaczymy go w Polsce. Jeśli tak się stanie, to będziemy go mogli oglądać zapewne na którejś z platform streamingowych.

Czytaj też: Netflix zapłaci ogromne pieniądze za Przyjaciół

Źródło: cbr.com