Reklama
aplikuj.pl

Tym firmy chciały nas nabrać z okazji 1 kwietnia. Najlepsze żarty na rynku technologii PC

Stan TLOU na PC to jednak nie żart

Coroczna tradycja robienia ludzi w balona ponownie dała firmom okazję do sprawdzenia w formie żartu, czy ich szalone pomysły zdobędą trochę rozgłosu. Większość z nich oczywiście nigdy nie powstanie, ale patrząc na 1-kwietniowy żart Asusa, aż ciężko nie dostrzec w nim próby zbadania rynku.

Technologiczne żarto-zapowiedzi z 1 kwietnia. Co tym razem przygotowały nam firmy związane z pecetami?

Zacznijmy od wspomnianego Asusa, który to przygotował dla świata konsolę ROG Ally, która rzeczywiście wygląda tak, jakby mogła być prawdziwa. Wedle zapowiedzi działałaby pod kontrolą systemu operacyjnego Windows i wykorzystywała najlepszy dostępny układ APU firmy AMD.

Cisza przede wszystkim. Tak w skrócie można opisać wentylatory sterowane sztuczną inteligencją od BeQuiet, które quiet rzeczywiście są, bo poza oświetleniem, nie mają żadnych łopatek do przesuwania masy powietrza.

Gigabyte AORUS Cat Rest to z kolei pomysł dla wszystkich graczy, którzy chcą wkręcić kota w gaming. Jak to najprościej zrobić? Oczywiście potęgą RGB. W gruncie rzeczy taki dodatek do obudowy miałby sens, zapewniając naszemu czworonogowi upragnione ciepełko.

NZXT z kolei znów zaczęło nabierać graczy, że wchodzi na rynek kart graficznych:

https://twitter.com/NZXT/status/1641787433409806337

Razer podszedł z kolei lifestylowo do swojej oferty, zauważając najpewniej, że główny target klienteli może wkrótce doczekać się pierwszego włoska na brodzie i pod nosem. Rozwiązanie? Gamingowa myszka z wbudowaną maszynką.

Najmniej postarało się z kolei MSI, zapowiadając swojego energetyka i co tu dużo mówić – ten produkt firma śmiało mogłaby wprowadzić na rynek:

https://twitter.com/msigaming_de/status/1642074598437945345