WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Nasza redakcja

logo
Zespół prowadzący
Redaktor naczelny
Sławomir Puławski
Audiofil, kinomaniak, gracz gier wszelakich i mól książkowy w jednym. Poza tym, chcąc nie chcąc, wykrywacz wszelkich niespotykanych bug’ów w grach. Poznawanie nowych obszarów rzeczywistości, pomysłów na urozmaicenie życia sobie i innym oraz przeobrażanie ich w kolejne projekty to moja pasja, szczególnie gdy łączy się to z nadawaniem nowego wymiaru rzeczom i sprawom, które otaczają nas na co dzień.
Z-ca Redaktora Naczelnego
Arkadiusz Dziermański
Pisaniem w Internecie zajmuję się od 2009 roku. Na początku były to tylko testy sprzętu, głównie telefonów, a w 2013 roku testy przerodziły się w pełnoprawne dziennikarstwo technologiczne na łamach Telepolis.pl. W miarę upływu lat pisanie o sprzęcie przerodziło się w pisanie o całym rynku telekomunikacyjnym. Oferty operatorów, transakcje giełdowe, zawirowania prawne… Nie boję się żadnych tematów, ani własnego zdania na ich temat. Od początku 2019 roku hobbystycznie śledzę historię dezinformacji ruchów anty-5G. Od 2018 roku moje teksty mogliście znaleźć również na GamingSociety, Gry-Online i PCWorld.pl. Życie prywatne łączę z zawodowym, interesując się nowymi technologiami, ale nie pogardzę dobrą muzyką, serialem, grami komputerowymi czy sportem.
Redakcja
Redaktor
Michał Andruszkiewicz
Sprzętem komputerowym interesuję się od dziecka, a ponad 10 lat piszę testy. Uwielbiam także dobrą książkę, grę czy serial, w szczególności jeśli jest to związane z fantastyką lub wymaga mocnego rozkminiania fabuły. Na WhatNext pełnię funkcję szefa działu „Testy”.
Redaktor
Mateusz Łysoń
Niegdyś zapalony gracz, a teraz pożeracz książek, który w słowie pisanym i w technologii widzi zbawienie dla ludzkości. Bardziej od burgerów woli tylko pisanie, czego niestety nie widać po tym, jak nieskutecznie walczy ze swoją nadwagą.
Redaktor
Aleksander Kowal
Jeszcze kilka lat temu opisałbym siebie jako gracza. Teraz grywam rzadziej, a do dawnej pasji dołączyły inne, przede wszystkim zamiłowanie do kina oraz podróży. Poza tym uwielbiam piłkę nożną i skoki narciarskie, choć interesuję się również wieloma innymi dyscyplinami sportu.
Redaktor
Kacper Mądry
Od małego śledziłem wszelkie informacje w czasopismach growych, marząc o tworzeniu wirtualnych przygód. Początkowe plany dotyczące tworzenia gier zamieniły się w ich promowanie i omawianie. Ogrywam dziesiątki tytułów rocznie i po przejściu jednej od razu zastanawiam się „co następne?”.
Redaktor
Michał Nowakowski
Bakcyla mobilnych technologii złapałem już w 1998 roku, wraz z pojawieniem się w domu Nokii 3110. Pisze teksty od przeszło trzech lat, a recenzuje smartfony niewiele krócej. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Poza elektroniką interesuje się również klasyczną męską elegancją, whisky oraz grą w snookera.
Redaktor
Joanna Marteklas
Mól książkowy, miłośniczka fantastyki, fanka Star Warsów i Marvela. W wolnym czasie, gdy nie czyta, ogląda seriale i chodzi do kina.
Redaktor
Michał Krajka
Miłośnik klimatycznych rpegów, nieskomplikowanych gier akcji i esportowych FPSów. Wielbiciel dobrego filmu, zwłaszcza spod skrzydeł Tarantino czy Nolana. Czytelnik Sapkowskiego, Tolkiena i Chucka Palahniuka. Lubi odpocząć przy cięższych brzmieniach.
Redaktor
Andrzej Mazuruk
Człowiek o nieprzyzwoicie czarnym poczuciu humoru, który w każdej dobie znajduje przynajmniej 29 godzin na pracę. Marudny skubaniec, szczególnie, kiedy brakuje żarcia w lodówce. Gdy nie pisze, walczy ze swoim wrogiem klasowym, czyli marnymi grami wyciągającymi kasę od graczy. Redaktor praworządny neutralny, który powie wprost, co mu się nie podoba. A jeśli mu się już podoba to też o tym powie. Bo zdecydowanie za dużo gada. Zdecydowanie.
Redaktor
Daniel Laskowski
Pasjonat nowych technologii, gadżetów, motoryzacji i gier. Dzień bez dobrej muzyki to dzień stracony. Uwielbia spędzać wolny czas w górach poznając kolejne szlaki, a zimą jeżdżąc na nartach.
Redaktor
Tomasz Bazylewicz
Z wykształcenia historyk, grafik amator, miłośnik cyberpunku oraz komiksu, który od lat pozostaje największą pasją. Z zainteresowaniem śledzi nowinki technologiczne i motoryzacyjne.