Odwiedzasz właśnie WhatNext, portal stworzony z myślą o ludziach ciekawych świata. Przeszukujemy dla Ciebie świat Internetu i wybieramy to co nowe, interesujące i zaskakujące, tworzone przez ludzi z pasją i wyobraźnią przekraczającą bariery codzienności. To oni przeobrażają naszą rzeczywistość, a my lubimy o tym pisać.

Żyjemy i piszemy w ciągłym ruchu, w wolnych chwilach, czyli tam, gdzie są nasi Czytelnicy – w szkole, na uczelni, w metrze, w domu, po godzinach. Piszemy z pasji, nie dla pieniędzy, nie na zamówienie. Robimy co chcemy i piszemy co chcemy.

Deklarujemy, że nie przeczytasz u nas o aferach politycznych, gospodarczych ani towarzyskich, nie zamierzamy nikogo ani niczego krytykować lub negować. Patrzymy w przyszłość i jesteśmy tu po to, by razem przyglądać się biegnącemu i ciągle przeobrażającemu się światu.  Jesteśmy młodzi, niezależni i realizujemy swoje pasje.

Osoby zainteresowane dołączeniem do zespołu WhatNext, jak również firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o pisanie poprzez kontakt lub przez nasz profil na Facebooku.

Redakcja:

Redaktor naczelny
Sławomir Puławski
Sławomir Puławski
Audiofil, kinomaniak, gracz gier wszelakich i mól książkowy w jednym. Poza tym, chcąc nie chcąc, wykrywacz wszelkich niespotykanych bug’ów w grach. Poznawanie nowych obszarów rzeczywistości, pomysłów na urozmaicenie życia sobie i innym oraz przeobrażanie ich w kolejne projekty to moja pasja, szczególnie gdy łączy się to z nadawaniem nowego wymiaru rzeczom i sprawom, które otaczają nas na co dzień.
Redaktorzy
Michał Andruszkiewicz
Michał Andruszkiewicz
Sprzętem komputerowym interesuję się od dziecka, a ponad 10 lat piszę testy. Uwielbiam także dobrą książkę, grę czy serial, w szczególności jeśli jest to związane z fantastyką lub wymaga mocnego rozkminiania fabuły. Z wykształcenia jestem inżynierem biomedycznym także możecie spodziewać się newsów związanych także z tą tematyką.
Mateusz Łysoń
Mateusz Łysoń
Perfekcjonista i pracoholik w jednym. Nieustannie w ruchu i zawsze z jakimś planem w zanadrzu. Miłośnik literatury fantasy, rozbudowanych gier RPG, wciągających strategii oraz strzelanek z nastawieniem na rywalizacje. Na pytanie "Czy słyszałeś o...(wstaw topową grę/nowinkę świata PC)" zawsze odpowiada "Tak, już o tym pisałem", a od czasu do czasu wskakuje na rower, aby sprawiać pozory walki ze swoją nadwagą.
Michał Kiniorski
Michał Kiniorski
Fan nowinek technologicznych z sentymentem do retro. Urodzony ponoć z gamepadem w ręku. Lubi różne dziwne rzeczy pochodzące z kraju kwitnącej wiśni.
Kamil Skowron
Kamil Skowron
Jestem graczem oraz zapalonym entuzjastą sprzętu komputerowego. Moja ciekawska natura nie pozwala mi przejść obojętnie obok żadnej nowinki. Lubie również od czasu do czasu obejrzeć dobry film czy serial.
Michał Krajka
Michał Krajka
Miłośnik klimatycznych rpegów, nieskomplikowanych gier akcji i esportowych FPSów. Wielbiciel dobrego filmu, zwłaszcza spod skrzydeł Tarantino czy Nolana. Czytelnik Sapkowskiego, Tolkiena i Chucka Palahniuka. Lubi odpocząć przy cięższych brzmieniach.
Piotr Kędzierski
Piotr Kędzierski
Gram właściwie we wszystko, ale preferuję rozgrywkę polegającą na rywalizacji. Jeśli nie mam z kim grać to lubię zagłębić się w dobrego cRPGa.
Paweł Rogowski
Paweł Rogowski
Pasjonat gadżetów, nowych technologii, gier i uparty wyznawca kultu PC Master Race. Lubię też posiedzieć przy dobrej planszówce.
Robert Żabiński
Robert Żabiński
Interesujący się wieloma nietypowymi zagadnieniami (kwestie życia pozaziemskiego, kwestie wpływu "zapomnianych" cywilizacji na rozwój życia na Ziemi w czasach prehistorycznych, pokonanie kabala/kliki, dzieje Słowiań/Arjów, ukryta symbolika) redaktor/tester sprzętu komputerowego oraz mobilnego. Oprócz obecnego udzielania się na łamach WhatNext, jest również widziany na łamach serwisu MenWorld (zapraszam). Wcześniej tenże redaktor wchodził w skład ekip: PCCentre.pl, PCFoster.pl, a przede wszystkim - PCAreny.pl.
Tomasz Bazylewicz
Tomasz Bazylewicz
Z wykształcenia historyk, grafik amator, miłośnik cyberpunku oraz komiksu, który od lat pozostaje największą pasją. Z zainteresowaniem śledzi nowinki technologiczne i motoryzacyjne.
Jacek Wildbret-Tuszyński
Jacek Wildbret-Tuszyński