WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Nasza redakcja

logo
Zespół prowadzący
Redaktor naczelny
Sławomir Puławski
Audiofil, kinomaniak, gracz gier wszelakich i mól książkowy w jednym. Poza tym, chcąc nie chcąc, wykrywacz wszelkich niespotykanych bug’ów w grach. Poznawanie nowych obszarów rzeczywistości, pomysłów na urozmaicenie życia sobie i innym oraz przeobrażanie ich w kolejne projekty to moja pasja, szczególnie gdy łączy się to z nadawaniem nowego wymiaru rzeczom i sprawom, które otaczają nas na co dzień.
Z-ca Redaktora Naczelnego
Arkadiusz Dziermański
Pisaniem w Internecie zajmuję się od 2009 roku. Na początku były to tylko testy sprzętu, głównie telefonów, a w 2013 roku testy przerodziły się w pełnoprawne dziennikarstwo technologiczne na łamach Telepolis.pl. W miarę upływu lat pisanie o sprzęcie przerodziło się w pisanie o całym rynku telekomunikacyjnym. Oferty operatorów, transakcje giełdowe, zawirowania prawne… Nie boję się żadnych tematów, ani własnego zdania na ich temat. Od początku 2019 roku hobbystycznie śledzę historię dezinformacji ruchów anty-5G. Od 2018 roku moje teksty mogliście znaleźć również na GamingSociety, Gry-Online i PCWorld.pl. Życie prywatne łączę z zawodowym, interesując się nowymi technologiami, ale nie pogardzę dobrą muzyką, serialem, grami komputerowymi czy sportem.
Redakcja
Redaktor
Michał Andruszkiewicz
Sprzętem komputerowym interesuję się od dziecka, a ponad 10 lat piszę testy. Uwielbiam także dobrą książkę, grę czy serial, w szczególności jeśli jest to związane z fantastyką lub wymaga mocnego rozkminiania fabuły. Na WhatNext pełnię funkcję szefa działu „Testy”.
Redaktor
Mateusz Łysoń
Niegdyś zapalony gracz, a teraz pożeracz książek, który w słowie pisanym i w technologii widzi zbawienie dla ludzkości. Bardziej od burgerów woli tylko pisanie, czego niestety nie widać po tym, jak nieskutecznie walczy ze swoją nadwagą. Znajdziecie go tutaj: facebook.com/techsens
Redaktor
Aleksander Kowal
Jeszcze kilka lat temu opisałbym siebie jako gracza. Teraz grywam rzadziej, a do dawnej pasji dołączyły inne, przede wszystkim zamiłowanie do kina oraz podróży. Poza tym uwielbiam piłkę nożną i skoki narciarskie, choć interesuję się również wieloma innymi dyscyplinami sportu.
Redaktor
Kacper Mądry
Od małego śledziłem wszelkie informacje w czasopismach growych, marząc o tworzeniu wirtualnych przygód. Początkowe plany dotyczące tworzenia gier zamieniły się w ich promowanie i omawianie. Ogrywam dziesiątki tytułów rocznie i po przejściu jednej od razu zastanawiam się „co następne?”.
Redaktor
Michał Nowakowski
Bakcyla mobilnych technologii złapałem już w 1998 roku, wraz z pojawieniem się w domu Nokii 3110. Pisze teksty od przeszło trzech lat, a recenzuje smartfony niewiele krócej. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Poza elektroniką interesuje się również klasyczną męską elegancją, whisky oraz grą w snookera.
Redaktor
Joanna Marteklas
Mól książkowy, miłośniczka fantastyki, fanka Star Warsów i Marvela. W wolnym czasie, gdy nie czyta, ogląda seriale i chodzi do kina.
Redaktor
Michał Krajka
Miłośnik klimatycznych rpegów, nieskomplikowanych gier akcji i esportowych FPSów. Wielbiciel dobrego filmu, zwłaszcza spod skrzydeł Tarantino czy Nolana. Czytelnik Sapkowskiego, Tolkiena i Chucka Palahniuka. Lubi odpocząć przy cięższych brzmieniach.
Redaktor
Andrzej Mazuruk
Człowiek o nieprzyzwoicie czarnym poczuciu humoru, który w każdej dobie znajduje przynajmniej 29 godzin na pracę. Marudny skubaniec, szczególnie, kiedy brakuje żarcia w lodówce. Gdy nie pisze, walczy ze swoim wrogiem klasowym, czyli marnymi grami wyciągającymi kasę od graczy. Redaktor praworządny neutralny, który powie wprost, co mu się nie podoba. A jeśli mu się już podoba to też o tym powie. Bo zdecydowanie za dużo gada. Zdecydowanie.
Redaktor
Daniel Laskowski
Pasjonat nowych technologii, gadżetów, motoryzacji i gier. Dzień bez dobrej muzyki to dzień stracony. Uwielbia spędzać wolny czas w górach poznając kolejne szlaki, a zimą jeżdżąc na nartach.
Redaktor
Tomasz Bazylewicz
Z wykształcenia historyk, grafik amator, miłośnik cyberpunku oraz komiksu, który od lat pozostaje największą pasją. Z zainteresowaniem śledzi nowinki technologiczne i motoryzacyjne.