WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Nasza redakcja

logo
Zespół prowadzący
Redaktor naczelny
Sławomir Puławski
Audiofil, kinomaniak, gracz gier wszelakich i mól książkowy w jednym. Poza tym, chcąc nie chcąc, wykrywacz wszelkich niespotykanych bug’ów w grach. Poznawanie nowych obszarów rzeczywistości, pomysłów na urozmaicenie życia sobie i innym oraz przeobrażanie ich w kolejne projekty to moja pasja, szczególnie gdy łączy się to z nadawaniem nowego wymiaru rzeczom i sprawom, które otaczają nas na co dzień.
Z-ca Redaktora Naczelnego
Lech Okoń
Geek pełną gębą. Z zawodu spec telekomunikacyjny i fotograf, prywatnie multikonsolowiec i ebookoholik. Na koncie kilkanaście tysięcy publikacji, głównie na TELEPOLIS.PL, gdzie pełni rolę naczelnika. Nigdy nie jest offline, z utęsknieniem wygląda polskiego 5G.
Redakcja
Redaktor
Michał Andruszkiewicz
Sprzętem komputerowym interesuję się od dziecka, a ponad 10 lat piszę testy. Uwielbiam także dobrą książkę, grę czy serial, w szczególności jeśli jest to związane z fantastyką lub wymaga mocnego rozkminiania fabuły. Na WhatNext pełnię funkcję szefa działu „Testy”.
Redaktor
Mateusz Łysoń
Miłośnik literatury fantasy, rozbudowanych gier RPG, wciągających strategii oraz strzelanek z nastawieniem na rywalizacje. Na pytanie „Czy słyszałeś o…(wstaw topową grę/nowinkę świata PC)” zawsze odpowiada „Tak, już o tym pisałem”, a od czasu do czasu wskakuje na rower, aby sprawiać pozory walki ze swoją nadwagą.
Redaktor
Aleksander Kowal
Jeszcze kilka lat temu opisałbym siebie jako gracza. Teraz grywam już raczej rekreacyjnie, a dawną pasję zastąpiły inne, przede wszystkim zamiłowanie do kina oraz nowinek technologicznych. Poza tym uwielbiam piłkę nożną oraz skoki narciarskie.
Redaktor
Kacper Mądry
Od małego śledziłem wszelkie informacje w czasopismach growych, marząc o tworzeniu wirtualnych przygód. Początkowe plany dotyczące tworzenia gier zamieniły się w ich promowanie i omawianie. Ogrywam dziesiątki tytułów rocznie i po przejściu jednej od razu zastanawiam się „co następne?”.
Redaktor
Michał Nowakowski
Bakcyla mobilnych technologii złapałem już w 1998 roku, wraz z pojawieniem się w domu Nokii 3110. Pisze teksty od przeszło trzech lat, a recenzuje smartfony niewiele krócej. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Poza elektroniką interesuje się również klasyczną męską elegancją, whisky oraz grą w snookera.
Redaktor
Joanna Marteklas
Mól książkowy, miłośniczka fantastyki, fanka Star Warsów i Marvela. W wolnym czasie, gdy nie czyta, ogląda seriale i chodzi do kina. Lubi narzekać – co widać w recenzjach :D
Redaktor
Michał Krajka
Miłośnik klimatycznych rpegów, nieskomplikowanych gier akcji i esportowych FPSów. Wielbiciel dobrego filmu, zwłaszcza spod skrzydeł Tarantino czy Nolana. Czytelnik Sapkowskiego, Tolkiena i Chucka Palahniuka. Lubi odpocząć przy cięższych brzmieniach.
Redaktor
Andrzej Mazuruk
Człowiek o nieprzyzwoicie czarnym poczuciu humoru, który w każdej dobie znajduje przynajmniej 29 godzin na pracę. Marudny skubaniec, szczególnie, kiedy brakuje żarcia w lodówce. Gdy nie pisze, walczy ze swoim wrogiem klasowym, czyli marnymi grami wyciągającymi kasę od graczy. Redaktor praworządny neutralny, który powie wprost, co mu się nie podoba. A jeśli mu się już podoba to też o tym powie. Bo zdecydowanie za dużo gada. Zdecydowanie.
Redaktor
Piotr Kędzierski
Gram właściwie we wszystko, ale preferuję rozgrywkę polegającą na rywalizacji. Jeśli nie mam z kim grać to lubię zagłębić się w dobrego cRPGa.
Redaktor
Michał Kiniorski
Fan nowinek technologicznych z sentymentem do retro. Urodzony ponoć z gamepadem w ręku. Lubi różne dziwne rzeczy pochodzące z kraju kwitnącej wiśni.
Redaktor
Wiktoria Tarnowska
Redaktor
Tomasz Bazylewicz
Z wykształcenia historyk, grafik amator, miłośnik cyberpunku oraz komiksu, który od lat pozostaje największą pasją. Z zainteresowaniem śledzi nowinki technologiczne i motoryzacyjne.