Odwiedzasz właśnie WhatNext, portal stworzony z myślą o ludziach ciekawych świata. Przeszukujemy dla Ciebie świat Internetu i wybieramy to co nowe, interesujące i zaskakujące, tworzone przez ludzi z pasją i wyobraźnią przekraczającą bariery codzienności. To oni przeobrażają naszą rzeczywistość, a my lubimy o tym pisać.

Żyjemy i piszemy w ciągłym ruchu, w wolnych chwilach, czyli tam, gdzie są nasi Czytelnicy – w szkole, na uczelni, w metrze, w domu, po godzinach. Piszemy z pasji, nie dla pieniędzy, nie na zamówienie. Robimy co chcemy i piszemy co chcemy.

Deklarujemy, że nie przeczytasz u nas o aferach politycznych, gospodarczych ani towarzyskich, nie zamierzamy nikogo ani niczego krytykować lub negować. Patrzymy w przyszłość i jesteśmy tu po to, by razem przyglądać się biegnącemu i ciągle przeobrażającemu się światu.  Jesteśmy młodzi, niezależni i realizujemy swoje pasje.

Osoby zainteresowane dołączeniem do zespołu WhatNext, jak również firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o pisanie poprzez kontakt lub przez nasz profil na Facebooku.

Redakcja:

Redaktor Naczelny
Sławomir Puławski
Sławomir Puławski
Audiofil, kinomaniak, gracz gier wszelakich i mól książkowy w jednym. Poza tym, chcąc nie chcąc, wykrywacz wszelkich niespotykanych bug’ów w grach. Poznawanie nowych obszarów rzeczywistości, pomysłów na urozmaicenie życia sobie i innym oraz przeobrażanie ich w kolejne projekty to moja pasja, szczególnie gdy łączy się to z nadawaniem nowego wymiaru rzeczom i sprawom, które otaczają nas na co dzień.
Z-ca Redaktora Naczelnego
Lech Okoń
Lech Okoń
Geek pełną gębą. Z zawodu spec telekomunikacyjny i fotograf, prywatnie multikonsolowiec i ebookoholik. Na koncie kilkanaście tysięcy publikacji, głównie na TELEPOLIS.PL, gdzie pełni rolę naczelnika. Nigdy nie jest offline, z utęsknieniem wygląda polskiego 5G.
Redaktorzy
Michał Andruszkiewicz
Michał Andruszkiewicz
Sprzętem komputerowym interesuję się od dziecka, a ponad 10 lat piszę testy. Uwielbiam także dobrą książkę, grę czy serial, w szczególności jeśli jest to związane z fantastyką lub wymaga mocnego rozkminiania fabuły. Z wykształcenia jestem inżynierem biomedycznym także możecie spodziewać się newsów związanych także z tą tematyką.
Mateusz Łysoń
Mateusz Łysoń
Miłośnik literatury fantasy, rozbudowanych gier RPG, wciągających strategii oraz strzelanek z nastawieniem na rywalizacje. Na pytanie "Czy słyszałeś o...(wstaw topową grę/nowinkę świata PC)" zawsze odpowiada "Tak, już o tym pisałem", a od czasu do czasu wskakuje na rower, aby sprawiać pozory walki ze swoją nadwagą.
Michał Kiniorski
Michał Kiniorski
Fan nowinek technologicznych z sentymentem do retro. Urodzony ponoć z gamepadem w ręku. Lubi różne dziwne rzeczy pochodzące z kraju kwitnącej wiśni.
Michał Krajka
Michał Krajka
Miłośnik klimatycznych rpegów, nieskomplikowanych gier akcji i esportowych FPSów. Wielbiciel dobrego filmu, zwłaszcza spod skrzydeł Tarantino czy Nolana. Czytelnik Sapkowskiego, Tolkiena i Chucka Palahniuka. Lubi odpocząć przy cięższych brzmieniach.
Piotr Kędzierski
Piotr Kędzierski
Gram właściwie we wszystko, ale preferuję rozgrywkę polegającą na rywalizacji. Jeśli nie mam z kim grać to lubię zagłębić się w dobrego cRPGa.
Kacper Mądry
Kacper Mądry
Od małego śledziłem wszelkie informacje w czasopismach growych, marząc o tworzeniu wirtualnych przygód. Okazało się jednak, że gdy widzę linijki kodu, to łapię się za głowę, zastanawiając się "Co to jest?!". Pozostaje zatem pisanie o grach i zajmowanie się ich promowaniem!
Joanna Marteklas
Joanna Marteklas
Mól książkowy, miłośniczka fantastyki, fanka Star Warsów i Marvela. W wolnym czasie, gdy nie czyta, ogląda seriale i chodzi do kina. Lubi narzekać - co widać w recenzjach :D
Michał Nowakowski
Michał Nowakowski
Bakcyla mobilnych technologii złapałem już w 1998 roku, wraz z pojawieniem się w domu Nokii 3110. Pisze teksty od przeszło trzech lat, a recenzuje smartfony niewiele krócej. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Poza elektroniką interesuje się również klasyczną męską elegancją, whisky oraz grą w snookera.
Tomasz Bazylewicz
Tomasz Bazylewicz
Z wykształcenia historyk, grafik amator, miłośnik cyberpunku oraz komiksu, który od lat pozostaje największą pasją. Z zainteresowaniem śledzi nowinki technologiczne i motoryzacyjne.