Odwiedzasz właśnie WhatNext, portal stworzony z myślą o ludziach ciekawych świata. Przeszukujemy dla Ciebie świat Internetu i wybieramy to co nowe, interesujące i zaskakujące, tworzone przez ludzi z pasją i wyobraźnią przekraczającą bariery codzienności. To oni przeobrażają naszą rzeczywistość, a my lubimy o tym pisać.

Żyjemy i piszemy w ciągłym ruchu, w wolnych chwilach, czyli tam, gdzie są nasi Czytelnicy – w szkole, na uczelni, w metrze, w domu, po godzinach. Piszemy z pasji, nie dla pieniędzy, nie na zamówienie. Robimy co chcemy i piszemy co chcemy.

Deklarujemy, że nie przeczytasz u nas o aferach politycznych, gospodarczych ani towarzyskich, nie zamierzamy nikogo ani niczego krytykować lub negować. Patrzymy w przyszłość i jesteśmy tu po to, by razem przyglądać się biegnącemu i ciągle przeobrażającemu się światu.  Jesteśmy młodzi, niezależni i realizujemy swoje pasje.

Osoby zainteresowane dołączeniem do zespołu WhatNext, jak również firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o pisanie poprzez kontakt lub przez nasz profil na Facebooku.

Redakcja:

Redaktor Naczelny
Sławomir Puławski
Sławomir Puławski
Audiofil, kinomaniak, gracz gier wszelakich i mól książkowy w jednym. Poza tym, chcąc nie chcąc, wykrywacz wszelkich niespotykanych bug’ów w grach. Poznawanie nowych obszarów rzeczywistości, pomysłów na urozmaicenie życia sobie i innym oraz przeobrażanie ich w kolejne projekty to moja pasja, szczególnie gdy łączy się to z nadawaniem nowego wymiaru rzeczom i sprawom, które otaczają nas na co dzień.
Z-ca Redaktora Naczelnego
Lech Okoń
Lech Okoń
Geek pełną gębą. Z zawodu spec telekomunikacyjny i fotograf, prywatnie multikonsolowiec i ebookoholik. Na koncie kilkanaście tysięcy publikacji, głównie na TELEPOLIS.PL, gdzie pełni rolę naczelnika. Nigdy nie jest offline, z utęsknieniem wygląda polskiego 5G.
Redaktorzy
Michał Andruszkiewicz
Michał Andruszkiewicz
Sprzętem komputerowym interesuję się od dziecka, a ponad 10 lat piszę testy. Uwielbiam także dobrą książkę, grę czy serial, w szczególności jeśli jest to związane z fantastyką lub wymaga mocnego rozkminiania fabuły. Z wykształcenia jestem inżynierem biomedycznym także możecie spodziewać się newsów związanych także z tą tematyką.
Mateusz Łysoń
Mateusz Łysoń
Miłośnik literatury fantasy, rozbudowanych gier RPG, wciągających strategii oraz strzelanek z nastawieniem na rywalizacje. Na pytanie "Czy słyszałeś o...(wstaw topową grę/nowinkę świata PC)" zawsze odpowiada "Tak, już o tym pisałem", a od czasu do czasu wskakuje na rower, aby sprawiać pozory walki ze swoją nadwagą.
Michał Kiniorski
Michał Kiniorski
Fan nowinek technologicznych z sentymentem do retro. Urodzony ponoć z gamepadem w ręku. Lubi różne dziwne rzeczy pochodzące z kraju kwitnącej wiśni.
Michał Krajka
Michał Krajka
Miłośnik klimatycznych rpegów, nieskomplikowanych gier akcji i esportowych FPSów. Wielbiciel dobrego filmu, zwłaszcza spod skrzydeł Tarantino czy Nolana. Czytelnik Sapkowskiego, Tolkiena i Chucka Palahniuka. Lubi odpocząć przy cięższych brzmieniach.
Piotr Kędzierski
Piotr Kędzierski
Gram właściwie we wszystko, ale preferuję rozgrywkę polegającą na rywalizacji. Jeśli nie mam z kim grać to lubię zagłębić się w dobrego cRPGa.
Kacper Mądry
Kacper Mądry
Od małego śledziłem wszelkie informacje w czasopismach growych, marząc o tworzeniu wirtualnych przygód. Okazało się jednak, że gdy widzę linijki kodu, to łapię się za głowę, zastanawiając się "Co to jest?!". Pozostaje zatem pisanie o grach i zajmowanie się ich promowaniem!
Kamil Skowron
Kamil Skowron
Jestem graczem oraz zapalonym entuzjastą sprzętu komputerowego. Moja ciekawska natura nie pozwala mi przejść obojętnie obok żadnej nowinki. Lubie również od czasu do czasu obejrzeć dobry film czy serial.
Joanna Marteklas
Joanna Marteklas
Mól książkowy, miłośniczka fantastyki, fanka Star Warsów i Marvela. W wolnym czasie, gdy nie czyta, ogląda seriale i chodzi do kina. Lubi narzekać - co widać w recenzjach :D
Filip Turczyński
Filip Turczyński
Fan technologii mobilnych oraz wyznawca chmury obliczeniowej. W wolnym czasie nie pogardzi dobrą grą. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Lubi pyzy i kotlety mielone. Podróżnik i szperacz najciekawszych miejsc w Polsce na blogu Skomplikowane.pl
Michał Nowakowski
Michał Nowakowski
Bakcyla mobilnych technologii złapałem już w 1998 roku, wraz z pojawieniem się w domu Nokii 3110. Pisze teksty od przeszło trzech lat, a recenzuje smartfony niewiele krócej. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Poza elektroniką interesuje się również klasyczną męską elegancją, whisky oraz grą w snookera.
Michał Zawada
Michał Zawada
Pasjonat wszelkich mobilnych technologii, pamiętający czasy Siemensa S10 i Nokii 7650. Sentymentalista i realista w jednym patrzący z utęsknieniem na minioną erę rysików. Prawie 10 lat związany z branżą prasy drukowanej
Tomasz Bazylewicz
Tomasz Bazylewicz
Z wykształcenia historyk, grafik amator, miłośnik cyberpunku oraz komiksu, który od lat pozostaje największą pasją. Z zainteresowaniem śledzi nowinki technologiczne i motoryzacyjne.