Witaj,

Odwiedzasz właśnie WhatNext, portal stworzony z myślą o ludziach ciekawych świata. Przeszukujemy dla Ciebie świat Internetu i wybieramy to co nowe, interesujące i zaskakujące, tworzone przez ludzi z pasją i wyobraźnią przekraczającą bariery codzienności. To oni przeobrażają naszą rzeczywistość, a my lubimy o tym pisać.

Żyjemy i piszemy w ciągłym ruchu, w wolnych chwilach, czyli tam, gdzie są nasi Czytelnicy – w szkole, na uczelni, w metrze, w domu, po godzinach. Piszemy z pasji, nie dla pieniędzy, nie na zamówienie. Robimy co chcemy i piszemy co chcemy.

Deklarujemy, że nie przeczytasz u nas o aferach politycznych, gospodarczych ani towarzyskich, nie zamierzamy nikogo ani niczego krytykować lub negować. Patrzymy w przyszłość i jesteśmy tu po to, by razem przyglądać się biegnącemu i ciągle przeobrażającemu się światu.  Jesteśmy młodzi, niezależni i realizujemy swoje pasje.

Zespół prowadzący:

Sławomir “Peril” Puławski

Wydawca

Audiofil, kinomaniak, gracz gier wszelakich i mól książkowy w jednym. Poza tym, chcąc nie chcąc, wykrywacz wszelkich niespotykanych bug’ów w grach. Poznawanie nowych obszarów rzeczywistości, pomysłów na urozmaicenie życia sobie i innym oraz przeobrażanie ich w kolejne projekty to moja pasja, szczególnie gdy łączy się to z nadawaniem nowego wymiaru rzeczom i sprawom, które otaczają nas na co dzień.

 • Location: Warszawa

  Paweł Rogowski

  Redaktor prowadzący

  • Location: Warszawa

  Redakcja:

  Michał Andruszkiewicz

  Redaktor

  • Location: Wrocław

  Karol “Rasgul” Krajewski

  Redaktor

  Aby opisać siebie w skrócie, używam zwrotu – zainteresowany wszystkim, wesoły geek. Lubię zabić czas jakimś filmem lub serialem, usiąść wygodnie w fotelu z książką, posłuchać dobrej muzyki, albo razem z kumplami toczyć boje przy jakiejś planszówce. Najwięcej jednak gram w gry wideo i graczem jestem od kiedy sięgam pamięcią. Lubię praktycznie wszystko, co mi wpadnie w ręce – od japońszczyzny po dziwne symulatory traktorów. Poza tym jestem też wielkim maniakiem technologii komputerowej i mobilnej. „Na poważnie” piszę od ponad czterech lat, a z wykształcenia jestem informatykiem.

  • Location: Toruń

   Michał “Kiniu” Kiniorski

   Zatwardziały gracz konsolowy i kolekcjoner. Od najmłodszych lat z padem lub handheldem w ręku. Fan nowinek i retro, a także japońskiego komiksu, animacji oraz innych dziwnych rzeczy z kraju kwitnącej wiśni.

   • Location: Poznań

   Tomasz “Rock Lee” Bazylewicz

   Redaktor

   Z wykształcenia historyk, grafik amator, miłośnik cyberpunku oraz komiksu, który od lat pozostaje największą pasją. Względnie człowiek z teorią niemal na każdy temat, od polskiego prawa patentowego po impotencję. Przygoda z nietypowym hobby jakim są gry rozpoczęła się wiele lat temu, gdy niepodzielnie rządziły podróbki Nintendo, a na ustach wszystkich była Sega Mega Drive. Niegdyś wychowanek starej, dobrej szkoły FPS, obecnie fan zmagań na czterech kółkach niezależnie czy mają miejsce na torach rajdowych, trasach WRC czy też ulicach wielkich metropolii. Od trochę ponad dwóch lat jestem związany z polską sceną dziennikarstwa growego, pierwsze kroki stawiając w Pad Portalu, by później zostać dodatkowo przygarniętym przez GameFaction. W życiu akademickim zajmuję się analizą współczesnego dyskursu medialnego i tekstów kultury popularnej z zamiłowaniem drążąc w ten sposób tematykę komiksu .

   • Location: Poznań

   Współpracują z nami:

   Adrian Pilarczyk, Bogna Białas, Michał Kiniorski

    

   Redakcja:

   Osoby zainteresowane dołączeniem do zespołu WhatNext, jak również firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o pisanie poprzez kontakt lub przez nasz profil na Facebooku.