Reklama

1000000 punktów w Donkey Kong pobite

Billy Mitchell to znany gracz komputerowy, który w tym roku był obiektem wielu dyskusji. Stało się to dlatego, iż zaczął on pobijać rekordy w wielu grach komputerowych.

Było to bardzo dziwne, dlatego społeczność przeprowadziła masowe śledztwo, które wykazało liczne oszustwa. Wszystkie wyniki Billy’ego zostały usunięte i oznaczone jako nieważne, a on sam został zablokowany i nie mógł już pobijać rekordów. Po tej sprawie wybrał się w podróż po USA, w której starał się ocalić swoją reputację. Niestety, został oskarżony o całkowite sfałszowanie wyników i były nawet pogłoski, że wcale nie jest taki dobry jak sam o sobie mówił.

Jednakże Billy obalił ten mit. Przeprowadził on stream na żywo w Donkey Kong, w którym przebił poziom 1 miliona zdobytych punktów. Jest to o tyle ważne, że już wcześniej ta bariera została przez niego przebita, ale ze względu na oskarżenia rekord został mu zabrany. Taki rezultat nie oczyszcza jego nazwiska ale z pewnością dowodzi, że jest on zdecydowanie znakomitym graczem.

https://www.twitch.tv/videos/292111832

Źródło: https://www.eteknix.com