Reklama
aplikuj.pl

25 minut w narkotycznym High On Life

High On Life to kolejna bardzo specyficzna produkcja od współtwórcy Ricka i Mortyego. Co tym razem przygotował dla graczy Justin Roiland? Fabuła jak zwykle będzie nie z tej ziemi.

Gameplay High On Life

Z pomysłu Justina Roilanda powstało High On Life. Ludzkości zagraża kartel kosmitów, który chce wytworzyć narkotyki z ludzi. Od graczy zależy, czy uratujemy gadające bronie i połączymy z nimi siły, pokonamy Garmantuousa i jego gang oraz czy ocalimy świat!

Czytaj też: Optymalizacja Evil West tak przeciętna, jak zapowiadano

W sieci dostępne jest 25 minut z High On Life. Rozgrywka prezentuje się o wiele lepiej, niż ostatni pokaz bardzo schematycznej walki z bossem.

Jakie zadania czekać będą na nas w High On Life? Twórcy stawiają przed nami następujące cele:

  • Uratuj charyzmatyczne mówiące pistolety i połącz z nimi siły, aby stać się najbardziej zabójczym łowcą nagród w kosmosie.
  • Poruszaj się między dynamicznymi i zmieniającymi się światami: od rajskiej dżungli do miasta w asteroidzie, które jest centrum kosmosu.
  • Wykorzystaj unikalne umiejętności każdej broni, żeby zmierzyć się z różnymi przestępcami podczas polowania na nikczemnego Garmantuousa i jego bandę zbirów.
  • Ukończ wyzwania łowców, poznaj dziwnych, sympatycznych i przezabawnych bohaterów, kolekcjonuj technologię obcych i wiele więcej!