WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

2B w Sekiro: Shadows Die Twice – YoRHa No.2 Type B z męskim głosem

2B w Sekiro: Shadows Die Twice może nas zaskoczyć. Gotowi na takiego moda?

Moderzy na PC przygotowują czasem proste modyfikacje, które zmieniają kilka tekstur. Czasem są to całe nowe misje. A czasem niektórzy chcą po prostu zagrać postacią z danej gry w nowej produkcji. Tym razem przygotowano coś dla graczy Sekiro: Shadows Die Twice, którym brakowało 2B z Nier: Automata.

Czytaj też: Solid Snake zamawia zestaw Big Smoke’a z GTA: San Andreas

Nowa modyfikacja do Sekiro: Shadows Die Twice pozwala nam na zagranie właśnie jako YoRHa No.2 Type B z Nier: Automata. Różnicą pomiędzy modelami jest to, że 2B traci swoje uzbrojenie i otrzymuje w zamian za to katany, które bardziej pasują do Sekiro. Zainteresowani tą modyfikacją mogą pobrać ją wchodząc pod ten link.

To, co może się nam rzucić w… uszy to to, że 2B brzmi wyjątkowo dziwnie, jeśli przemawia męskim głosem. Jednak i na to znajdzie się rozwiązanie! Do Sekiro: Shadows Die Twice dostępny jest mod z Bloodborne, który rozwiąże wszystkie nasze problemy głosowe.

Klikając tutaj przeniesiecie się na stronę, z której pobierzecie modyfikację pozwalającą na wgranie do Sekiro: Shadows Die Twice głosów kobiecej postaci. Dzięki temu rozgrywka nie powinna być już tak dziwna. Przyznam, że moderzy potrafią zaskoczyć pomysłowością w rozwiązywaniu problemów.

Czytaj też: Streamer Ninja wyłącza kamerę podczas jedzenia – powodem są muzułmańscy widzowie obchodzący ramadan

Źródło: dsogaming.com