2B w The Elder Scrolls V: Skyrim to kolejny mod od społeczności moderskiej. Autorzy przygotowali lepszy model postaci, niż występuje w oryginalnej grze!

The Elder Scrolls V: Skyrim słynie z tysiąca modów. Podobnie za kilka lat możemy myśleć również o Monster Hunter World, które co rusz otrzymuje nowe modyfikacje. Póki co, to Skyrim jest jednak numerem jeden, jeśli chodzi o modyfikacje. Co tym razem przygotowali zdolni gracze? Przeniesiono do świata gry model 2B z Nier: Automata. Nie jest to jednak zwykłe przekonwertowanie postaci.

Czytaj też: Mod do Monster Hunter World dodaje goliznę oraz fizykę piersi

Mod, którego znajdziecie pod tym linkiem, wymaga zainstalowania BodySlide. Umożliwia to nie tylko przeniesienie postaci do świata Skyrim, ale również zadbanie o dokładne jej wymiary oraz wagę, która wpłynie na fizykę. Jak zainstalować BodySlide dowiecie się z poniższego nagrania.

Jak wygląda model 2B w The Elder Scrolls V: Skyrim? Cóż… lepiej niż w oryginalne! Twórcy zadbali o wszystkie szczegóły, a tekstury na postaci są lepsze, niż w produkcji, z której pochodzi!

Czytaj też: Wiedźmin w Monster Hunter World już dostępny

Źródło: dsogaming.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej