Osobiście niespecjalnie przekonuje mnie ujawnianie tego, co do zaoferowania ma jakakolwiek gra przed jej premierą, ale może to domena wyłącznie przedstawicieli gatunku RPG? Jeśli więc czekacie na RAGE 2, który coraz bardziej przypomina ostatniego Just Cause, to teraz możecie spędzić ponad trzy kwadranse nad najnowszym gameplayem.

RAGE 2 zadebiutuje wprawdzie dopiero 14 maja, ale jeden ze streamerów, niejaki CohhCarnage – zapewne w ramach kampanii marketingowej – miał okazję spędzić w grze ponad 45 minut. Plany obejmowały transmisję podczas wydarzenia z motywem wspomnianej produkcji, ale spotkała się z ogromnymi problemami technicznymi…

… dlatego też przedstawiciele wydawcy, czyli Bethesdy, odwiedzili streamera w jego mieszkaniu i zainstalowała na jego sprzęcie obecną wersję gry, którą ten następnie mógł ograć na streamie. Oczywiście nie trwało to kilkunastu godzin, ale zgromadzony materiał i tak w świetnym stopniu pokazuje nam to, czego możemy oczekiwać po RAGE 2. Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o tej produkcji.

Czytaj też: Sprawdźcie, czy najnowsze DLC do AC: Odyssey jest warte Waszego czasu

 Źródło: Eteknix

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej