Reklama
aplikuj.pl

LG oferuje teraz aż 5 lat gwarancji na panele telewizorów LG OLED serii G2 i Z2

LG OLED

Telewizory LG OLED charakteryzują się nie tylko doskonałymi parametrami, ale też trwałością i świetnym wykonaniem. By mogły nam służyć przez długi czas, LG oferuje aż 5-letnią gwarancję na wszystkie wady matrycy w telewizorach LG OLED Z2 i LG OLED evo G2.   

Rozszerzona gwarancja dotyczy wszystkich rozmiarów telewizorów LG OLED serii Z2 SIGNATURE 8K, a także OLED evo Gallery Design serii G2 z 2022 roku. Jest to możliwe dzięki zachowaniu ścisłych norm produkcji podzespołów i jakości ich wykonania. Nowe urządzenia LG OLED i OLED evo będą więc służyć o wiele dłużej. 5-letnia gwarancja obejmuje nie tylko nowe urządzenia, lecz także te, które klienci zakupili wcześnie

– czytamy w oficjalnej informacji.

Dzięki technologii samoświecących pikseli OLED, telewizory LG OLED mogą oferować nam prawdziwą czerń, świetny kontrast i niewiarygodnie realistyczne kolory. W tegorocznych modelach zadbano o zwiększenie liczby inteligentnych funkcji, które sprawiają, że obraz i dźwięk jeszcze bardziej dopasujemy do naszych potrzeb. Warto też wspomnieć, że w LG OLED serii Z2 SIGNATURE 8K oraz OLED evo Gallery Design serii G2 umieszczono nowy, inteligentny procesor α (Alpha) 9 Gen 5 gwarantujący zwiększanie jasności.

Dbałość o jakość i trwałość produktów podkreśla 5-letnia gwarancja na modele telewizorów OLED serii G2 i Z2 z 2022 roku. Dzięki niej użytkownicy dłużej mogą cieszyć się z doskonałego obrazu LG OLED. Taka gwarancja sprawia, że z telewizora będziemy korzystali dłużej, co z kolei przekłada się na mniejsze zanieczyszczenie środowiska elektrośmieciami. Dodatkowo LG, chcąc działać w duchu zasad zrównoważonego rozwoju, zmniejszyła zużycie plastiku przy produkcji telewizorów OLED, wykorzystując jednocześnie więcej materiałów z recylingu.