Reklama

Co przyniesie piąty odcinek 3. sezonu Westworld? Obejrzyj zwiastun i sprawdź

Westworld sezon 3 recenzja, Westworld 3 kim jest Charlotte Hale, Westworld sezon 3 odcinek 3 recenzja, Westworld sezon 3 odcinek 3 opinia, Westworld sezon 3 odcinek 3 fabuła, Westworld s3e3 recenzja,

Tradycyjnie po premierze odcinka do sieci trafia zwiastun kolejnego epizodu 3. sezonu Westworld. Sprawdźcie co czeka bohaterów. Tekst zawiera spoilery!

W najnowszym odcinku Westworld akcja dzieje się w całości poza parkiem. Mave współpracuje z Serakiem, a ich celem jest złapanie Dolores. Bernard i Stubbs chcą zaś powstrzymać hosta przed wywołaniem rewolucji. Sama Dolores uparcie dąży do zniszczenia ludzi, a pomaga jej w tym Caleb. Trzeci odcinek przynosi odpowiedzi na najważniejsze pytania – kim są hosty, które Dolores zabrała z parku, a które zamieszkują powłoki Charlotte, Martina i Musashi’ego, który pojawił się w najnowszym epizodzie. Twórcy postanowili nas zaskoczyć i dowiadujemy się, podobnie jak bohaterowie, że tak naprawdę nie ma innych hostów. To wszystko są kopie Dolores.

Twórcy wyjaśnili, że nie unikali tematów kopiowania i klonowania hostów w poprzednich sezonach, by fani mogli polubić Dolores. Inaczej mogliby zastanawiać się, czy bohaterka nie jest tylko zwykłym programem komputerowym. Teraz nie tylko widzimy, jak ukształtowały ją doświadczenia, ale również mamy okazję sprawdzić jak inne Dolores zmienią się pod wpływem różnych środowisk. Fani mają nadzieję, że może to doprowadzić do konfliktów pomiędzy różnymi wersjami bohaterki.

jak zwykle po premierze HBO pokazuje zwiastun kolejnego odcinka. Pokazane sceny sugerują, że tym razem twórcy położą większy nacisk na postać Caleba. Być może dokładniej poznamy nie tylko jego historię, ale i motywacje. Zapowiedź wskazuje też na rozwinięcie wątku Seraca, w którego wciela się Vincent Casell.

W serialu zobaczymy takich aktorów jak: Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Jeffrey Wright, Luke Hemsworth, Tessa Thompson, Lena Waithe, Vincent Cassel i Aaron Paul.

Odcinek 5. trzeciego sezonu Westworld będzie nazywał się Genre i zadebiutuje 12 kwietnia, a w Polsce o 3:00 13 kwietnia.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News