Reklama
aplikuj.pl

Netia z nową promocją – 3 miesiące gratis na start

Netia z nową promocją - 3 miesiące gratis na start

Netia oferuje kolejną promocję, w ramach której wybierając pakiety szybkiego internetu z dostępem do TV dostaniemy aż trzy miesiące abonamentu gratis. Ale nie tylko. Sprawdźmy, co dokładnie przygotowano.

Netia oferuje 3 miesiące gratis na start

Chcąc załapać się na trzy darmowe miesiące wystarczy wybrać pakiety  dostępu do internetu z usługami telewizyjnymi, których cena po okresie promocyjnym wynosi co najmniej 60 zł. W tej cenie dostaniemy światłowodowy dostęp do internetu  do 300 Mb/s z pakietem TV M (99 kanałów) lub internet do 600 Mb/s z pakietem TV S (77 kanałów). Jeśli to nadal mało, to są jeszcze dwa inne pakiety:

Czytaj też: Specyfikacja Axon 30 5G od ZTE ujawniona w TENAA

  • TV L – internet do 300 Mb/s i TV ze 183 kanałami w cenie 90 zł miesięcznie po darmowym okresie,
  • Zestaw z internetem do  600 Mb/s – 100 zł,
  • Zestaw z internetem do do 1 Gb/s – 110 zł.

Dodatkowo przygotowano atrakcyjne warunki zakupu usług mobilnych. Przenosząc numer do Netii również można skorzystać z 3-miesięcznego darmowego okresu. Zaś wybierając taryfę 5G można liczyć na dostęp do serwisu muzycznego TIDAL gratis.

Czytaj też: Znamy szczegóły Galaxy M21 2021 Edition Samsunga

Netia jest znana z oferowania ofert pakietowych z najlepszym stosunkiem jakości do ceny. Potwierdzamy ten fakt również w nowych promocjach. Już bowiem od ok. 90 zł miesięcznie zapewniamy klientom szybki, światłowodowy internet z TV i usługami mobilnymi z dużymi pakietami danych oraz dostępem do najszybszej w Polsce sieci 5G

– mówi Tomasz Dakowski, Dyrektor Generalny Obszaru B2C w Netii.