Reklama
aplikuj.pl

Huawei dał życie nowej marce. Poznajcie Maimang i jej pierwszy model 10 SE 5G

premiera Maimang 10 SE 5G, Maimang, Maimang 10 SE 5G, 10 SE 5G, specyfikacja Maimang 10 SE 5G, cena Maimang 10 SE 5G

Huawei po „porzuceniu” pieczy nad Honorem pod koniec ubiegłego roku i w swojej walce z amerykańskimi zakazami skupił się tym razem na rynku w Chinach. Tam bowiem będzie działać teraz nowa niezależna od Huaweia marka Maimang, która na rynku działa już od pewnego czasu. Aby uświęcić wielkie zmiany, szybko po tym ogłoszeniu firma ujawniła swojego nowego średniaka – Maimang 10 SE 5G.

Premiera Maimang 10 SE 5G. Co oferuje ten smartfonowy średniak?

Sercem Maimang 10 SE 5G został układ Snapdragon 480 zintegrowany z modemem 5G, którego wspiera 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Do tego jest wyposażony w baterię o pojemności 5000 mAh z obsługą ładowania o mocy 22,5 W (SuperCharge).

Czytaj też: Poznaliśmy wygląd i specyfikację tabletu realme Pad

Maimang 10 SE 5G jest wyposażony w 6,5-calowy wyświetlacz LCD, na którym umieszczono aparat w specjalnym wycięciu w kształcie kropli o rozdzielczości 8 Mpx (f/2.0). Na jego pleckach możecie liczyć na potrójną konfigurację aparatów, gdzie znajduje się ten główny 13 Mpx (f/1.8) oraz dwie dodatkowe jednostki oparte na 2-Mpx matrycy.

Czytaj też: Data premiery Poco X3 GT ujawniona. Wcześniej doczekamy się F3 GT

Nowy średniak Maimang jest dostępny w czarnym, niebieskim oraz srebrno-fioletowym kolorze. Można go znaleźć w sklepie JD.com, gdzie został wyceniony na 1699 juanów (około 1020 złotych). Pierwsza runda sprzedaży już się zakończyła, ale na następną „falę” będzie można załapać się od 31 lipca.