Reklama
aplikuj.pl

Data premiery Oppo Watch 2 ujawniona. Znamy też szczegóły smartwatcha

Data premiery Oppo Watch 2, Oppo Watch 2, Watch 2, specyfikacja Watch 2, wygląd Watch 2

Dowiedzieliśmy się właśnie, kiedy możemy oczekiwać następcy Oppo Watch sprzed roku. Długo czekać przy tym nie będziemy, bo data premiery Oppo Watch 2 została wyznaczona już na ten miesiąc.

Data premiery Oppo Watch 2. Debiut już w przyszłym tygodniu

Co prawda firma Oppo nie zdradziła jeszcze żadnych szczegółów dotyczących Watch 2, ale sklep internetowy JD.com ujawnił nam sporo na temat tego smartwatcha, zaliczając zapewne przedpremierową wpadkę. Wśród ujawnionych informacji, dowiedzieliśmy się o jego oficjalnej premierze, która odbędzie się już w przyszłym tygodniu – 27 lipca.

Czytaj też: Data premiery Poco X3 GT ujawniona. Wcześniej doczekamy się F3 GT

Poniżej możecie zobaczyć projekt Oppo Watch 2, który zdradza nam jego opcje kolorystyczne i wykończenie pasków.

Wymienione na chińskiej stronie internetowej specyfikacje Oppo Watch 2 obejmują układ Snapdragon Wear 4100 wspomagany przez chip Apollo 4s. Smartwatch ma ponoć mieć możliwość sterowania aparatem podłączonego smartfonu oraz oferować tryb gry, ale na ten moment nie wiemy, o co dokładnie z nim chodzi. Po stronie oprogramowania możemy liczyć na system ColorOS, ale smartwatch otrzyma również RTOS, aby wydłużyć jego żywotność baterii.

Czytaj też: Poznaliśmy wygląd i specyfikację tabletu realme Pad

Ponadto producent zapewnił Oppo Watch 2 obsługę eSIM i LTE, 16 GB pamięci wewnętrznej, nową aplikację Oppo Relax i wiele wariantów tarcz zegara, mierzenie naszego poziomu stresu oraz dwie wersje w rozmiarze 42 mm i 46 mm.