Reklama
aplikuj.pl

iPhone 12 Pro Eco – ta edycja nie tylko ładnie wygląda, ale i… pachnie

Marka Caviar, znana z tworzenia luksusowych wersji smartfonów tym razem idzie w piękno połączone z ekologią. W ten oto sposób w ramach Apple Eco Collection dostajemy iPhone 12 Pro Eco, który nie tylko zachwyca stylistyką, ale również ładnie pachnie. Tak, dobrze czytacie – te smartfony pachną.

Ekologicznie i pachnąco – iPhone 12 Pro Eco

Od razu warto zaznaczyć, że Caviar w Apple Eco Collection na razie wykorzystał tylko modele 12 Pro i 12 Pro Max, ale gdy tylko pojawi się iPhone 13 Pro on również zostanie wydany w tej wersji. Caviar użył tutaj przyjaznych dla środowiska i w pełni biodegradowalnych materiałów. Obudowy czterech wariantów wykonano z czerwonego, tropikalnego drewna mahoniowego, a każde z nich ma własny, dopasowany do wyglądu aromat. W kolekcji znalazła się kawa waniliowa, płatki róż, alpejski bławatek i rumianek. Caviar wyprodukuje po 99 sztuk każdego urządzenia z serii Eco.

Czytaj też: Poznaliśmy wygląd i specyfikację tabletu realme Pad

Smartfon Apple o zapachu waniliowej kawy

Fot. Caviar

W tym modelu mahoń wzbogacono mieloną kawą i wanilią połączone z obudową przy pomocy środków nie zawierających rozpuszczalników, biocydów i innych środków nieprzyjaznych środowisku. Zapach utrzymuje się nawet przez trzy miesiące, jednak można go samemu zaromatyzować i nadal cieszyć się pięknym zapachem i wyglądem.

Cena za iPhone 12 Pro Eco w tym wariancie wynosi 6140 $, czyli jakieś 24 tys. złotych. jest to model ze 128 GB pamięci.

Smartfon o zapachu płatków róż

Fot. Caviar

Drugi wariant ozdobiono suszonymi płatkami róż. Tutaj również mamy dedykowany zapach. Różany iPhone 12 Pro Eco kosztuje od 5980 $ ( ok. 23300 zł) i dostępny jest z 128, 256 lub 512 GB pamięci.

Czytaj też: Data premiery Poco X3 GT ujawniona. Wcześniej doczekamy się F3 GT

iPhone 12 Pro Eco o zapachu alpejskich bławatków

Fot. Caviar

Niebiesko-fioletowe, suszone płatki bławatków pięknie kontrastują z ciemną obudową z mahoniu. Oprócz wyglądu kusi też świeżym, subtelnym zapachem. Cena? 5980 $ ( ok. 23300 zł).

Rumiankowy iPhone

Fot. Caviar

Ta wersja iPhone’a będzie idealna dla każdego, kto potrzebuje spokoju. Obudowę ozdobiono ususzonymi łodygami i kwiatem alpejskiego rumianku. Obudowa również pachnie rumiankiem, a ten zapach powszechnie uznawany jest za uspokajający.

Ten wariant jest najdroższy w kolekcji i za tę wersję iPhone’a 12 Pro (128 GB) zapłacić trzeba 6220 $ (ok. 24200 zł).