Reklama
aplikuj.pl

Galaxy Z Flip 3 Adidas Sport Edition spodobałby się każdemu fanowi trzech pasków

Galaxy Z Flip 3 Adidas Sport Edition spodobałby się każdemu fanowi trzech pasków
Autor: Giuseppe Spinelli aka Snoreyn)

Wiadomo, że Galaxy Z Flip 3 otrzyma limitowaną edycję stworzoną we współpracy z amerykańską firmą modową Thom Browne. Grafik Giuseppe Spinelli stworzył rendery tego urządzenia, a teraz postanowił sprawdzić, jak mógłby wyglądać efekt współpracy Samsunga i Adidasa. Oto Galaxy Z Flip 3 Adidas Sport Edition.

Tam mógłby prezentować się Galaxy Z Flip 3 Adidas Sport Edition

Giuseppe Spinelli zaprezentował nam rendery Galaxy Z Flip 3 Thom Browne Edidion. To jednak było dla niego za mało, bo następnie pokazał nam, jakie efekty mogłaby przynieść współpraca Koreańczyków z markami Gucci i Louis Vuitton. Teraz zaś postanowił stworzyć coś, co z pewnością przypadłoby do gustu wszystkim fanom trzech pasków.

Czytaj też: Data premiery Poco X3 GT ujawniona. Wcześniej doczekamy się F3 GT

Galaxy Z Flip 3 Adidas Sport Edition na renderach zaprezentowanych na LetsGoDigital charakteryzuje się właśnie tym kluczowym dla marki elementem, ale nie zabrakło też oficjalnego logo. Mamy tu również zastosowaną ciemną kolorystykę silnie kontrastującą z białymi, markowymi znakami. Znacząco odróżnia się też od wersji Thom Browne, bo już na pierwszy rzut oka nie widać tu elegancji i luksusu, a sportowy sznyt.

Zobaczcie sami:

Czytaj też: Poznaliśmy wygląd i specyfikację tabletu realme Pad

Pamiętajcie, że są to jedynie rendery powstałe dla rozrywki, więc nie ma co się spodziewać, że taka wersja trafi na rynek.