Reklama
aplikuj.pl

Głaskanie zwierząt w Ghost of Tsushima Director’s Cut ważnym elementem gry

ghost of tsushima

Sony zaczęło ujawniać więcej informacji na temat Ghost of Tsushima Director’s Cut. Wiemy już, że w grze będzie więcej zwierząt do pogłaskania.

Ghost of Tsushima Director’s Cut – wyspa Iki

Ghost of Tsushima powraca i tym razem będzie od początku dostępna na PlayStation 5. Aktualnie tytuł działa w 60 klatkach na sekundę na PS5, dzięki łatce do wersji gry przeznaczonej na PS4, ale to jedyne usprawnienie. Nowe wydanie gry, które zagramy od początku na aktualnej oraz poprzedniej generacji konsol, zaoferuje wyspę Iki, na której zmierzymy się z kolejnym przeciwnikiem. Nie zabraknie także masy nowych strojów, zbroi czy znajdziek.

Dostępne są również różne wersje zwiastuna gry, w zależności od tego, w jakim języku będziecie ogrywać produkcję. Mamy zatem standardowy, oryginalny angielski dubbing czy specjalnie dla polski – spolszczenie od PlayStation Polska. Ghost of Tsushima oferuje również język japoński, a wersja gry Director’s Cut wynosi go na nowy poziom. Dzięki kolejnej edycji gry, usta bohaterów będą dostosowane do wypowiadanych słów w japońskiej wersji językowej. Zobaczcie różne wersje materiałów!

Zwierzątka? Będzie ich jeszcze więcej

Niesamowite jest to, jak gracze uwielbiają interakcje ze zwierzętami w grze. Sam się łapię na to, że jeśli w danej produkcji znajduje się jakiś pies czy kot, to od razu liczę na opcję pogłaskania go. Od razu przypomina mi się sytuacja związana z grą Katana Zero, w której to, w jednym z początkowych etapów, możemy spotkać kota. Twórca, pod presją ze strony graczy, musiał wydać w aktualizacji zmianę, która dodawała opcję pogłaskania stworzenia. Kilka pikseli, a gracze byli przeszczęśliwi.

Czytaj też: GTA 6 ostatnią odsłoną serii? Możliwa zmiana modelu biznesowego

Powstają nawet fanpejdże, które zajmują się weryfikowaniem tego, czy w danej grze istnieje opcja pogłaskania danego stworzenia. Jeśli w Twojej grze nie ma takiego rozwiązania – lepiej uważaj na graczy!

Wiedzą o tym dobrze deweloperzy Ghost of Tsushima, którzy pozwolili graczom w oryginalnej wersji gry pogłaskać lisa, co spotkało się z ogromnym entuzjazmem. Teraz twórcy podkręcają opcje „głaskania” i zapowiadają, że pogłaszczemy małpki, jelenie czy koty. Tak, to na tyle ważna informacja, że oficjalny Twitter gry podaje ją w oddzielnych wpisach.

Czytaj też: Letnia Wyprzedaż w PlayStation Store. Najniższe ceny gier w historii

https://twitter.com/SuckerPunchProd/status/1417899233932308484?s=20
https://twitter.com/SuckerPunchProd/status/1417900145346179073?s=20

To mówicie, że gry wywołują agresję?