Reklama
aplikuj.pl

The Witcher Monster Slayer niektórym graczom przechodzi się samo

witcher monster slayer

The Witcher Monster Slayer w końcu miało swoją premierę. Niektórzy jednak mają problem z poziomem swojego bohatera.

Premiera The Witcher Monster Slayer

The Witcher Monster Slayer to nowa wiedźmińska gra, stworzona przez Spokko. Deweloperzy w końcu wydali długo wyczekiwany przez graczy tytuł i na pewno dzień premiery zapamiętają na długo. Działo się dużo, ale większość problemów udało się rozwiązać. Oprócz jednego.

Na pewno CD Projekt RED liczyło na studio Spokko, które ma szansę dać im chwilę wytchnienia od zajmowania się Cyberpunkiem. Premiera nowego tytułu w serii, nawet w postaci mobilnej, opartego o to, nad czym się pracowało w przeszłości, na pewno daje również i twórcom „dużych gier” sporo radości.

Czytaj też: GTA 6 ostatnią odsłoną serii? Możliwa zmiana modelu biznesowego

Na chwilę zatem Cyberpunk 2077 będzie zapomniany (zapewne do czasu patcha 1.3 i wydania pierwszych dodatków) i uwaga fanów polskiego studia skupi się na The Witcher Monster Slayer. A sam tytuł… radzi sobie nieźle! Choć początkowo gracze wystawiali grze najniższą ocenę, bo serwery nie były gotowe na przyjęcie dużej liczby graczy, to jednak z czasem sytuacja się ustabilizowała i oceny wystrzeliły w górę.

The Witcher Monster Slayer oceniony

The Witcher Monster Slayer znane w Polsce jako Wiedźmin Pogromca Potworów w sklepie Google Play dostał od posiadaczy Androida ocenę 4,4/5. Do tego sklep informuje o pobraniu produkcji już ponad 100 tysięcy razy.

Czytaj też: Letnia Wyprzedaż w PlayStation Store. Najniższe ceny gier w historii

W przypadku AppStore, gra jest numerem jeden w kategorii gier akcji. Jej ocena nie jest jeszcze znana, ale patrząc na pojedyncze recenzje gry od użytkowników iOS – pojawia się dużo ocen 4/5 i 5/5. Można zatem zakładać, że również i posiadacze telefonów z logiem nadgryzionego jabłka nie narzekają na tytuł.

Ten jeden problem…

Wciąż jednak zespół Spokko walczy z jednym problemem, który niektórym zapewne odpowiada. Największą bolączką gry okazuje się to, że czasem gracze po przejściu samouczka gry, gdy mają już ruszać w świat polować na potwory, zauważają, że poziom ich postaci wynosi 35 lub 40. Zdarza się, że bohaterowie posiadają również masę płatnych przedmiotów.

https://twitter.com/Capibaer/status/1417863540954877956?s=20

Problem dość często pojawia się komentarzach graczy, którzy cierpliwie czekają na poprawę błędu. Czasem pomaga rozpoczęcie zabawy jeszcze raz, ale nie jest to coś, co powinna działać w ten sposób w grze.