Ruszyła nowa beta Android Auto

Nowy program testów beta Android Auto jest już dostępny dla chętnych kierowców. Tylko czy biorąc pod uwagę błędy, jakie często pojawiają się w stabilnej wersji, znajdą się odważni?

Można przetestować w wersję beta Android Auto

Testowanie wersji beta różnych aplikacji pozwala na szybsze sprawdzenie oferowanych przez nią nowości. Wiąże się jednak z koniecznością znoszenia problemów, jakie może nieść ze sobą niedopracowana wersja programu. To jednak wiedzą chyba wszyscy, którzy do bety się zapisują. Jak to zrobić w przypadku Android Auto? Wystarczy wejść na tę stronę i kliknąć „dołącz”. Pamiętajcie, że testując betę stracicie dostęp do stabilnej wersji systemu, oczywiście w każdej chwili będziecie mogli do niej wrócić, ale na smartfonie można mieć jedynie jedną wersję Android Auto.

Czytaj też: Kolejne szkodliwe aplikacje znalezione w Google Play

Co nowego będzie można przetestować? Obecnie wiemy, że do systemu ma trafić możliwość obsługi prostych gier HTML, ale to zapewne tylko początek. Google, posiadając szerokie grono testerów, zapewne będzie chciało regularnie wdrażać kolejne funkcje i pozyskiwać o nich opinie.