Realme Flash z MagDart. Magnetyczna ładowarka dla modelu na Androidzie

MagDart, Realme Flash, specyfikacja Realme Flash, wygląd Realme Flash,

Serwis GSMArena otrzymał specjalny cynk na temat nowego smartfona Realme, który jako pierwszy zapewni magnetyczne ładowanie na Androidzie. Mowa o zapowiedzianym Realme Flash.

Realme Flash zadebiutuje wraz z bezprzewodową ładowarką magnetyczną MagDart

Nowy Realme Flash pojawi się wraz z bezprzewodową ładowarką magnetyczną MagDart, a takie rozwiązanie znacie już zapewne przez firmę Apple i jej MagSafe. Działania możecie oczekiwać identycznego, bo MagDart po prostu będzie przylegać mocno do plecków Realme Flash, ładując go dzięki temu wyższą mocą. Wygląd tej ładowarki z portem USB-C jest jednak inny w porównaniu do MagSafe, ponieważ ta jest fizycznie większa, a także posiada okazalszy wentylator zapewniający chłodzenie.

Czytaj też: Zwiastun Redmi K40 dla graczy. Poznaliśmy też jego układ

Nie wiemy dokładnie, z jaką prędkością będzie ona ładować smartfon Realme Flash, ale wiemy, że moc przekroczy 15 W, co uczyni MagDart najszybszą ładowarką magnetyczną na świecie. Warto tutaj jeszcze wspomnieć, że jakiś czas temu do sieci wyciekło zdjęcie mniejszej, okrągłej ładowarki magnetycznej Realme, która ponoć obsługuje ładowanie o mocy 15 W. Niestety nic więcej na jej temat nie wiemy.

Czytaj też: Premiera Oppo A93s 5G. Kolejny średniak z 5G

Sam Realme Flash zostanie wyposażony w układ Snapdragon 888 działający wraz z 12 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej. Po stronie oprogramowania będziemy mogli liczyć na system Android 11 oraz nakładkę graficzną Realme UI 2.0. Na grafikach powyżej możemy zauważyć, ze smartfon otrzymał zakrzywiony ekran, na którym znajduje się aparat w formie “dziurki”. Obracając go zobaczymy z kolei potrójną konfiguracje aparatów.